Lenovo B570 i5-2430M G410M laptop Windows 10'a geçince ekran donuyor

rezDWOXY

Decapat
Daha fazla  
Cihazım Lenovo b570.
Özellikler:
Intel Core i5-2430M 2.40GHz işlemci.
NVIDIA GeForce G410M ekran kartı.
Samsung 870QVO 2 TB SSD.
Hitachi 500GB HDD.
4 GB RAM.
Sorun: Cihazımda Win8.1'de ve Windows 7'de ekran kartı çok güzel ve optimize şekilde çalışıyor ama Windows 10'da driveri yükleyince ekran donuyor, siyah oluyor ve kullanılmıyor güvenli moddan girip dirveri kaldırdığımız zaman ekran kartını deaktif ettiğimiz zaman çalışıyor. Buna bir çözüm önerirseniz çok mutlu olurum.
Bu arada şu anda Windows 10 performance var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam düz formatmı attınız yoksa media creation tool açıp mı yüklediniz format atılması daha sağlıklı olur

Cihazım Lenovo b570.
Özellikler:
Intel Core i5-2430M 2.40GHz işlemci.
NVIDIA GeForce G410M ekran kartı.
Samsung 870QVO 2 TB SSD.
Hitachi 500GB HDD.
4 GB RAM.
Sorun: Cihazımda Win8.1'de ve Windows 7'de ekran kartı çok güzel ve optimize şekilde çalışıyor ama Windows 10'da driveri yükleyince ekran donuyor, siyah oluyor ve kullanılmıyor güvenli moddan girip dirveri kaldırdığımız zaman ekran kartını deaktif ettiğimiz zaman çalışıyor. Buna bir çözüm önerirseniz çok mutlu olurum.
Bu arada şu anda Windows 10 performance var.
Birde bunu dener misiniz olmaz ise Aida64 indirip donanımların doğruluğunu teyit edin.

hocam driver pack sayesinde pc mi kaybediyordum sürekli önüme rastgele şeyler açılıyordu

hocam driver pack sayesinde pc mi kaybediyordum sürekli önüme rastgele şeyler açılıyordu bence hiç denemesin bile

hocam driver pack sayesinde pc mi kaybediyordum sürekli önüme rastgele şeyler açılıyordu
Nasıl indirdiğine bağlı zip ile indirirsen sorun olmaz kolay kolay sen uygulamasını indirmişsin.

Birde bunu dener misiniz olmaz ise Aida64 indirip donanımların doğruluğunu teyit edin.
Güvenmeyen buradan indirebilir.

Nasıl indirdiğine bağlı ZIP ile indirirsen sorun olmaz kolay kolay sen uygulamasını indirmişsin.

Güvenmeyen buradan indirebilir.

Çalışması için Windows'un hangi sürümünü kullanacağım.

Geri
Yukarı