Elektronik Lenovo G24-20 23.8' 0.5ms 144 Hz monitör

Arkadaşlar cihazı alanlar kulağını monitör ekranın üst ince çerçevesinin üstüne dayasın ses geliyor mu sizde? (G24-20)

Dosya Ekleri

• IMG-20221211-WA0024.jpeg
    IMG-20221211-WA0024.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 180
Merhaba, bende aynı ürünü satın aldım. 1 haftadır çözemediğim bir problemim var. Görüntü ayarlarından 60Hz'e bile alsam laptop ile bağlantıda Valorant oynarken ekranda takılmalar görünüyor bariz bir şekilde. FPS olarak 150-200 arası değişiyor. Freesync kapattım, nvdia denetim ayarlarından Performans moduna aldım. Birçok yol denedim fakat çözemedim. Daha önce yaşayan ve çözebilen var mı acaba?
Laptopum Dell G3 15 1660 Ti ekran kartlı model. Farklı bir bilgisayar ile deneme şansım olmadı.

Teşekkürler.

144 ve 165 hz yaptığın zaman dp tarafından bir ses mi geliyor
120 hz te bir ses gelmiyor mu
Hepsinde geliyor 60/120/165. Sağ tarafta bobinden geliyor dp solda

B
şans işte bide ben de tinnitus var iade edeceğim mecburb

şans işte bide ben de tinnitus var iade edeceğim mecbur
Bende de aynı hastalık var iade kabul edilmez diye. Teknik servise yolladim doa raporu istedim sonucu bekliyorum

Son düzenleme:
Hepsinde geliyor 60/120/165. Sağ tarafta bobinden geliyor dp solda

B

Bende de aynı hastalık var iade kabul edilmez diye. Teknik servise yolladim doa raporu istedim sonucu bekliyorum
iade almıyoruz diyor da hepsiburadayı aradım dedi ki onlar kabul etmesse biz devreye giriyoruz ben değişim için gönderdim iade düşüncen varsa bence direkt hepsiburada ile görüşşeydin keşke

çünkü sonuçta 14 günlük yasal süremiz var kaldı ki arızalı gelmiş

iade almıyoruz diyor da hepsiburadayı aradım dedi ki onlar kabul etmesse biz devreye giriyoruz ben değişim için gönderdim iade düşüncen varsa bence direkt hepsiburada ile görüşşeydin keşke

İptal edip sana geri yolluyolar. Kutusu açılmış yok bilmem ne diye. Daha önce yaşadım çünkü. Sonra hakem heyetine gidiyo konu. 3 ay o sürüyor

14 gün yasal süre açılmayan şeyler için geçerli fakat arıza varsa almaları gerekiyor. En kötü THH tarafından haklı çıkarsınız.
Bu arada bir sorum var arkadaşlar: 165 Hz'e OC yapmaya gerek var mı sizce? Zararı olur mu? 144 Hz de gayet yeterli bence. 21 Hz için durduk yere problem çıkmasın sonra.

14 gün yasal süre açılmayan şeyler için geçerli fakat arıza varsa almaları gerekiyor. En kötü THH tarafından haklı çıkarsınız.
Bu arada bir sorum var arkadaşlar: 165 Hz'e OC yapmaya gerek var mı sizce? Zararı olur mu? 144 Hz de gayet yeterli bence. 21 Hz için durduk yere problem çıkmasın sonra.
144Hz gayet iyi. 165 için zorlamaya gerek yok.

Geri
Yukarı