Lenovo G24-20 23.8" alınır mı?

Lenovo en mantıklı olan seçim olacak o zaman deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim amazon dan almayı planlıyorum sıkıntı çıkartacak bir durum olursa değişimi yada iadesi kolay olur

Ben ASUS'un VG249Q1A modelini aldım renkleri doğru olmadığı ve default bir renk konfigrasyonu olmadığı için iade ettim. Bütün renk konfigrasyonları oyunlar için. Lenovo G24-20 aldım aynı fiyata. Renk, parlaklık, stant, kullanım kolaylığı, ve ışık sızması konularında her türlü daha iyi geldi bana. Asansör ve HDR özelliği var artı olarak. Lenovo'yu alınca ASUS'un monitörüne yukarıdan bakıyormuşum meğer. Aralarında fiyat farkı olmamasına rağmen(ben 3250₺ ye aldım) kalite olarak devasa fark varmış kullanınca anladım. Bana gelen monitörde normalde olması gerektiği gibi 4 köşeden ışık sızması var. Sadece Full siyah ekran açtığım zaman belli oluyor. FreeSync Premium da çok iyi çalışıyor V-Sync açınca hiçbir input lag falan yapmıyor. Ben 1ms modunda kullanıyorum. Genel amaç kullanım için F/P başka monitör yoktur 4000₺ ye kadar eminim. Bunların dışında tek eksi yönü, sağ alt köşeden bakış açıma göre değişen çok hafif IPS glow var başka da bir sorunu yok. Fotoğraftakilerden daha güzel duruyor bu arada monitör. Standı en azından plastik değil ASUS gibi. Ben kesinlikle ASUS'u önermiyorum. Umarım yardımcı olmuştur.
Ekleme: Bu monitörün 3 yıl garantisi var. Kitapçıkta yazana göre arızaya göre yerinde, günübirlik ya da merkezden onarım imkanı sunuyorlarmış. Yerinde olan, evinize gelip orada onarım yapıyorlar. Günübirlik olan evinizden alıp, onardıktan sonra geri getiriyorlar. Diğeri ise hepimizin bildiği kargoya verip, onarıldıktan sonra kargoyla geri yollanıyor bize.

OC ne hoca bende DP kablosu var DP ile 165 alamam mı?

DP kablosu ile alıyorsun zaten bildiğim kadarıylaEki Görüntüle 1691588Eki Görüntüle 1691588Eki Görüntüle 1691588 Screenshot_2023-03-06-00-28-54-68_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı