Lenovo G24-20 23.8" alınır mı?

Bütçe
3500-3800
Farklı geldiyse iade edebilirsiniz size kalmış.

Farklı geldiyse iade edebilirsiniz size kalmış.

Ben PlayStation 4 Slim ile kullanacağım PlayStation 4'te AMD işlemci olduğu için NVIDIA monitörle kullanıldığında sorun olur mu ek olarak ürünü alan arkadaşlar kutuda tepkime süresi kaç yazıyor 1 ms mi 0.5 ms mi sizin görseli paylaşır mısınız?

Ben PlayStation 4 Slim ile kullanacağım PlayStation 4'te AMD işlemci olduğu için NVIDIA monitörle kullanıldığında sorun olur mu ek olarak ürünü alan arkadaşlar kutuda tepkime süresi kaç yazıyor 1 ms mi 0.5 ms mi sizin görseli paylaşır mısınız?
Monitörler görüntü verir tabii ki PS4 ile de destekli olacaktır, eğer ki yanlış geldiyse iade ile uğraşamam derseniz bu modeli de araştırın baktınız aldığınızdan daha kötü özellikleri var iade edin, bunun dışında yanlış geldiği için yine iade etmenizi önerebilirim.

Ben de aynı ürünü Hepsiburada Nethouse satıcısından aldım. AMD Free Sync ve 0.5 ms tepki süresi olması gerekiyordu fakat bana NVIDIA G-Sync geldi. Kutu üzerinde tepki süresi de 1 ms yazıyor. Ayrıca sipariş ettiğim ürünün modeli 66cfgac1tk fakat bana 66cfgac1ww modeli geldi. Bana gelen modeli internette araştırdım fakat bilgi yok denecek kadar az. Bana eski bir model mi gönderildi. Bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Bana gelen ürünün görsellerini paylaştım.
kullandınız mı ışık sızması ve glow ne durumda acaba

Işık sızması ve glow ne oluyor bilgim yok.Benim öğrenmek istediğim konu 66CFGAC1TK ve 66cfgac1ww modelleri arasında fark var mı yok mu kimse bu konuda bir şey yazmadı
hocam siyah ekranda kenarlardan ışık görüyor musun bulutlanma gibi olabilir film geçişlerinde mesela siyah temalı sitelerde bu ışık sızmasıdır. glow ise açına göre siyah ekranda beyazlanmalar bir nevi ışık sızması bunları farkettin mi hiç yoksa dümdüz siyah mı ekranın

Kendim kullanıyorum çok memnunum uzun süreli kullanımda rahatsız etmiyor, parlaklığı ve özellikle ergonomikliği beklediğimden iyi çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı