Lenovo G24-20 alınır mı?

Lefrist

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monitör
Lenovo G24-20
Merhaba arkadaşlar, sizce bu monitör alınır mı?
Bu fiyat bandında vatan da IPS yok hatta geçenlerde aynı fiyat olan ASUS'un VA panel olan versiyonu 1000 TL arttı sizce bu kadar ucuz olmasında bir bit yeniği var mıdır?

Merhaba arkadaşlar, sizce bu monitör alınır mı?
Bu fiyat bandında vatan da IPS yok hatta geçenlerde aynı fiyat olan ASUS'un VA panel olan versiyonu 1000 TL arttı sizce bu kadar ucuz olmasında bir bit yeniği var mıdır?

Aynı monitör için bende #rez bunu alacağım araştırıyorum.

Vatan şart mı ? cihaz güzel memnun kalırsınız. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ışık sızması sorunu klasik her IPS'te neredeyse karşılaşıyoruz ama onun dışında herhangi bir problemi yok bu fiyatta alınabilecek en mantıklı IPS monitör.

Işık sorunu nedir bilmediğimden soruyorum

Bana kalırsa 200 lira fazla verip vatandan almak daha mantıklı N11 satıcıları çok sorun çıkartıyor, şans işi yani.
Hocam vatan'daki çoğu ürünün de teşhir ürünü yada diğer yerlerde olduğu gibi iade ürünlerinin döndüğünü biliyor olmalısınız. Nethouse gayet güvenilir bir satıcı fiyatı uygun olan yerden almak mantıklı.

Işık sorunu nedir bilmediğimden soruyorum
Ekran siyah iken köşelerden özellikle sarımtırak bir sızma görülür duruma göre fazla yaygın yada az olabilir günlük kullanımda pek rahatsız etmez panelin iyi bir şekilde oturtulmamasından kaynaklanır ve neredeyse bütün IPS ekranlarda görülür.

Geri
Yukarı