Lenovo G24-20 alınır mı?

Vatan şart mı? Cihaz güzel memnun kalırsınız. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ışık sızması sorunu klasik her IPS'te neredeyse karşılaşıyoruz ama onun dışında herhangi bir problemi yok bu fiyatta alınabilecek en mantıklı IPS monitör.

Işık sızması genel bir sorun mu yoksa sadece sizin ürününüzde mi sorun var

Bir de ayakları çok kaba diyorlar doğru mu?

Işık sızması genel bir sorun mu yoksa sadece sizin ürününüzde mi sorun var

Bir de ayakları çok kaba diyorlar doğru mu?
Ayaklar o kadar da rahatsız edici değil, masanız çok küçük değilse fazla yer kaplamaz.
Işık sızması marka veya modellerde değil tüm IPS panellerde olan kronik bir sorundur, şansınıza bağlı olarak az veya çok gelebilir.

Ses sorunu CW'den kaynaklı, monitörü 144 Hz'de kullanınca düzeliyor. 5 Bin liraya bu monitörden daha iyi seçenekler var diye biliyorum, ben zamanında bütçemde başka alternatifi olmadığı için almıştım.
Hocam tabiki bir sürü alternatif var da ailem hep vatandan alışveriş yapıyor o yüzden bunu almak zorunda kaldım şuan kararsızım iade mi etsem diye sizin monitör de sağ alt köşede ısınma oluyor mu

Ses sorunu Cw'den kaynaklı, monitörü 144 Hz'de kullanınca düzeliyor. 5 bin liraya bu monitörden daha iyi seçenekler var diye biliyorum, ben zamanında bütçemde başka alternatifi olmadığı için almıştım.

Evet şu an tabii ki de de daha iyileri vardır ben zamanında 3700TL'ye 165 Hz monitör olmadığı için almıştım ama şu an memnunum tek sıkıntısı ayakları çok büyük.

Yeni konular

Geri
Yukarı