Çözüldü Lenovo G24 20 dahili hoparlör mevcut mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguzhanay

Decapat
Merhaba. Cok bilmediğim için soruyorum. Lenovo G24 20 de dahili hoparlör mevcut mu? Ses cıkısı seceneklerinde gözüküyor fakat seçtiğimde herhangi bir ses gelmiyor. DP dışında başka bir kablo daha mı bağlamam gerekli?

Çözüm
Hocam kullandığınız modelde hoparlör yok. O seçenek kulaklık takarsanız sesi monitörden alasınız diye var. Benim monitörümde de ses seçeneği var ama ses gelmiyor çünkü hoparlör yok. Ama kulaklık takınca gelir. Yani kısacası kulaklık bağlamadan ses alamazsınız.
Hocam kullandığınız modelde hoparlör yok. O seçenek kulaklık takarsanız sesi monitörden alasınız diye var. Benim monitörümde de ses seçeneği var ama ses gelmiyor çünkü hoparlör yok. Ama kulaklık takınca gelir. Yani kısacası kulaklık bağlamadan ses alamazsınız.

Çözüm
2 yıl sonra :) monitörün üzerinde jak girişine benzer bir kısım buldum 3 çizgili kabloyu taktığım zaman tamamen girmediğini ama sabit durabildiğini gördüm, o kısım jak girişi mi bir işime yarar mı bilginiz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı