Lenovo G24-20 G-Sync destekliyor mu?

Hocam yanlışım yoksa Freesync premium nvidia kartlarda destekleniyor diye gördümde birkaç yerde
Her monitörde ve her sistemde çalışmıyor. Çalıştığı oluyor ama G-Sync gibi performans veremeyebiliyor. G-Sync tamamen NVIDIA kartlar için üretildiği için daha stabil. Freesync ise AMD kartlar için. Eğer montiöre sahipseniz şu videodaki gibi deneyebilirsiniz çalışıp çalışmadığına bakabilmek için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her monitörde ve her sistemde çalışmıyor. Çalıştığı oluyor ama G-Sync gibi performans veremeyebiliyor. G-Sync tamamen NVIDIA kartlar için üretildiği için daha stabil. Freesync ise AMD kartlar için. Eğer montiöre sahipseniz şu videodaki gibi deneyebilirsiniz çalışıp çalışmadığına bakabilmek için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim hocam monitörün incelemesini yapan bir kanala sordum gsync desteklediğini 2 kere söylemiş ve birkaç kişininde söylediğini gördüm.

@kadirz123 Hocam senin bir bilgin varmı 24-20 G-SYNC destekliyormu uyumlumudur nvidia kartlar için

Teşekkür ederim hocam monitörün incelemesini yapan bir kanala sordum gsync desteklediğini 2 kere söylemiş ve birkaç kişininde söylediğini gördüm.

@kadirz123 Hocam senin bir bilgin varmı 24-20 G-SYNC destekliyormu uyumlumudur nvidia kartlar için
Desteklemiyor ama o kadar da önemli bir olay değil G-Sync.

İncelememi okuyabilirsiniz hocam. Ben Laptopumda GTX1050 Ekran kartı ile 165Hz kullanarak desteklemediğini ancak 144Hz'de stabil olarak desteklediğini deneyimledim.

İncelememi okuyabilirsiniz hocam. Ben Laptopumda GTX1050 Ekran kartı ile 165Hz kullanarak desteklemediğini ancak 144Hz'de stabil olarak desteklediğini deneyimledim.
Hocam aradığım konu çok teşekkür ederim, dediklerinize katılıyorum 165Hz overclok hâli deniliyor ama oc etmeden 165 sıkıntısız alıyor ve G-SYNC desteğinin olduğu yazmıyor ama destekliyor, bende de Gtx 1650 SUPER mevcut 165hz gsync destekler diye düşünüyorum bu ay içerisinde bir sıkıntı çıkmassa satın alıcam, tekrardan teşekkürler iyi akşamlar,..

Son düzenleme:
Hocam aradığım konu çok teşekkür ederim, dediklerinize katılıyorum 165Hz overclock hâli deniliyor ama OC etmeden 165 sıkıntısız alıyor ve G-Sync desteğinin olduğu yazmıyor ama destekliyor, bende de GTX 1650 Super mevcut 165Hz G-Sync destekler diye düşünüyorum bu ay içerisinde bir sıkıntı çıkmazsa satın alacağım, tekrardan teşekkürler iyi akşamlar.

Aldın mı? 165 Hz G-Sync destekliyor mu? Ona göre alacağım.

Geri
Yukarı