Lenovo G24-20 monitör nasıldır?

İnceleme yazdım buradan da bakabilirsiniz.

Normalde 144Hz 0, 5ms 165Hz 1ms diye öğrendim 5 ms değil bu monitör
Nereden öğrendiniz hocam ? Çünkü baya emin konuştunuz merak ettim.

Benim kaynağım kendi sitesi.
Evet ,resmi Lenovo sitesi. Almayı düşünüyordum ama bunu görünce bir acaba dediğim için bilgi sahibi olmuştum.

• Tepki Süresi
  • 0,5 ms (MPRT), 4 ms (Seviye 4),3 ms (Seviye 3), 2 ms (Seviye 2),1 ms (Seviye 1), 5 ms (kapalı)
Monitörler MPRT kapalı olarak gelir. Açtığınızda bende kontrast ve parlaklık düşüşü oluyor. O monitörde açtığımızda ne çeşit olumsuzluklar yaşanıyor bilmiyorum ama doğrusu düz halinin 5ms olması.

O monitörde MPRT açtığımızda nelerden fedakarlık ediyoruz birisi bilgilendirirse sevinirim.

Bilgilendirme amaçlı olarak ms değerinde uyarmak istedim, ürün f/p'dir başka bir şeydir bilemem.

Bu da linki

Nereden öğrendiniz hocam? Çünkü bayağı emin konuştunuz merak ettim.

Benim kaynağım kendi sitesi.
Evet, resmi Lenovo sitesi. Almayı düşünüyordum ama bunu görünce bir acaba dediğim için bilgi sahibi olmuştum.

• tepki süresi
  • 0, 5 ms (MPRT), 4 ms (seviye 4),3 ms (seviye 3), 2 ms (seviye 2),1 ms (seviye 1), 5 ms (kapalı)
Monitörler MPRT kapalı olarak gelir. Açtığınızda bende kontrast ve parlaklık düşüşü oluyor. O monitörde açtığımızda ne çeşit olumsuzluklar yaşanıyor bilmiyorum ama doğrusu düz halinin 5ms olması.

O monitörde MPRT açtığımızda nelerden fedakarlık ediyoruz birisi bilgilendirirse sevinirim.

Bilgilendirme amaçlı olarak ms değerinde uyarmak istedim, ürün F/P'dir başka bir şeydir bilemem.

Bu da linki

Hmm bir arkadaş demişti bir yerde okudum0, 5 ms olunca ghosting başlıyormuş.

Hocam bende de G24-20 var gayet memnunun cızırtı bende sadece mbrt özelliğini açınca geliyor o da çok az ve ekran kararıyor normal mi bilmiyorum ama bende herhangi bir cızırtı yok görüntü kalitesi falan çok iyi. Önerebileceğim bir monitör.

0.5ms olunca ghosting düşmesi gerekmez mi? Garip geldi.
Monitörlerde en düşük ms değerini genelde pazarlama amaçlı koyuyorlar ve düzgün olmuyor çoğunda. Gtg, mprt en düşük ayara alınca birisi aynı değere düşemiyor ve ghosting oluyor sanırsam.

Geri
Yukarı