Lenovo G24-20 siyah monitör nasıldır?

aslanakbey80

Femtopat
Daha fazla  
Kanka bende de Lenovo G24-10 var RX 550 ekran kartım varken maksimum 120 Hz veriyordu 144 Hz olması gerekirken RTX 3060 Ti aldım o zaman bana 144 Hz verdi. Eğer ekran kartın AMD ise dikkat et uyumlu olmayabilir. Bu ekranla AMD işlemci kullanan var mı onu sorarsın. Çok memnun değilim açıkçası Lenovo diye midir yoksa bilmem ama çoğunlukla kullanışlı değil. İyi sosyaller.

ghosting problemi var mı yok mu ona bakmak lazım. IPS diyor ama kullanan biri tecrübesini paylaşırsa çok iyi olur

siz kullanıyor musunuz ? ışık sızması ve glow çok sorun çıkartıyor mu
Kullanmıyorum fakat yorumları cidden çok iyi. Kullanıcıların çoğu da iyi dönüşler veriyor. Lenovo kendini her yeni monitöründe geliştiren bir marka. Sosyalde de en çok önerilen 4000TL altı monitör kendisidir.

Kanka bende de Lenovo G24-10 var RX 550 ekran kartım varken maksimum 120 Hz veriyordu 144 Hz olması gerekirken RTX 3060 Ti aldım o zaman bana 144 Hz verdi. Eğer ekran kartın AMD ise dikkat et uyumlu olmayabilir. Bu ekranla AMD işlemci kullanan var mı onu sorarsın. Çok memnun değilim açıkçası Lenovo diye midir yoksa bilmem ama çoğunlukla kullanışlı değil. İyi sosyaller.
hocam bende nvdia 1650 ti var öğrendiğim kadarıyla uyumluymuş. peki sende glow ve ısık sızması problemi oldu mu

Yeni konular

Geri
Yukarı