Lenovo G27C-10 sizce iyi midir?

bfy3458

Hectopat
Daha fazla  
Berbat bir monitör.

Bu fiyata VA panel kötü.
VA'nın IPS'e karşı renk kalitesi olarak dezavantajı var + bu monitörde VA panellerin IPS panellere avantajı olarak söylenilen gecikme hızı IPS'lerden çok daha kötü.

Üstüne gecikmesi de "Extreme Mode"da bile 4ms. Kısacası fiyatının en kötü monitörü diyebilirim.

Vatan hangi akla hizmet 1ms yazmış anlamış değilim. Bkz. Lenovo'nun sitesi:

Kısacası tek vasfı 165Hz diyebilirim. Daha uyguna çok daha iyi monitörler alabilirsiniz. Bkz.

(Gaming Gecesinde indirime girecek)

Eğer 165Hz şart değilse çok daha iyi monitörler de sunabilirim.

Berbat bir monitör.

Bu fiyata VA panel kötü.
VA'nın IPS'e karşı zaten renk kalitesi olarak dezavantajı var.

Üstüne gecikmesi de "Extreme mode"da bile 4ms. Kısacası fiyatının en kötü monitörü diyebilirim.

Vatan hangi akla hizmet 1ms yazmış anlamış değilim. Bkz. Lenovo'nun sitesi:

Kısacası tek vasfı 165Hz diyebilirim. Daha uyguna çok daha iyi monitörler alabilirsiniz. Bkz.

(Gaming gecesinde indirime girecek)

Eğer 165Hz şart değilse çok daha iyi monitörler de sunabilirim.

Ben bu monitörü aldım zaten iyi midir diye soruyorum ama ben daha ucuza almıştım 1500-1600 lira falandı teşekkür ederim cevap yazdığın için.
Ben bu monitörü aldım zaten iyi midir diye soruyorum ama ben daha ucuza almıştım 1500-1600 lira falandı teşekkür ederim cevap yazdığın için.
Ama MPRT 1 MS diyor.

Aldıktan sonra konu açmanın önemini anlamadım ama 27 inç 1500R kavisli ve 165Hz özellikleri olmasına rağmen fiyatı uygun olduğu için almıştım. IPS monitörden geçtim ve renkler kötü gelmedi. Standı sağlam. Yukarı, aşağı hareket etmesi ve içinden çıkan HDMI kablo ile 165Hz alabilmek güzel.

Aldıktan sonra konu açmanın önemini anlamadım ama 27 inç 1500R kavisli ve 165Hz özellikleri olmasına rağmen fiyatı uygun olduğu için almıştım. IPS monitörden geçtim ve renkler kötü gelmedi. Standı sağlam. Yukarı, aşağı hareket etmesi ve içinden çıkan HDMI kablo ile 165Hz alabilmek güzel.
Sadece iyi mi yaptım yanlış mı yaptım onu anlamak için açmıştım konuyu.

Bu model sizce iyi midir?

@SkyRose
güzele benziyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı