Çözüldü Lenovo G50-70 dizüstü bilgisayara görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheHalit

Femtopat
Bilgisayarım Lenovo G50-70 model. Ekranı kırılmıştı ancak beyaz görüntü geliyordu. Birkaç ay sonra bilgisayarı açtığımda hiç görüntü gelmedi ve şarj cihazını çıkardığımda bip diye ses geliyordu. Acaba çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hepinize teşekkürler. Geç yanıt verdim, kusura bakmayın. Bilgisayarın içini açtım ve fanın dönmediğini fark ettim. Biraz döndürünce fanın içine kaçan vidayı gördüm, onu çıkarttım ve sorunum çözüldü. Sizi boş yere vaktinizi aldığım için özür dilerim.
Hepinize teşekkürler. Geç yanıt verdim, kusura bakmayın. Bilgisayarın içini açtım ve fanın dönmediğini fark ettim. Biraz döndürünce fanın içine kaçan vidayı gördüm, onu çıkarttım ve sorunum çözüldü. Sizi boş yere vaktinizi aldığım için özür dilerim.

Çözüm
Hocam suan bendede ayni sorun var baktığımda fan tuşa bastigim anda donuyor ama hemen duruyor fanin icinde baktim fakat bir sorun goremedim siz nasil çözdunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı