Lenovo G50-70 Windows 10'a geçtikten sonra bilgisayar donmaya başladı

Zelenka

Decapat
Daha fazla  
Kullandığım laptop Lenovo G50-70 Model 20351.

Windows 8.1 kullanıyordum, destek kalkacağı için dün gece Windows 10'a geçirdim. Başlarda sorun yoktu, hatta 1 2 oyun dahi indirdim fakat bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra donmaya başladı. Yanıt vermiyor falan yok, 1 2 saniyeliğine bilgisayar aşırı kasıyor ve PC donuyor. Bilgisayarın CPU değerleri Discord gibi bir uygulamadayken bile %30-%70 aralarında dolanıyor, Aygıt Yöneticisinden driverları güncellemeye çalışırken dahi donuyor. Çözümünü bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben HDD ile 13 senelik PC'de Windows 11 kullanıyorum çok az kasıyor ama sizinki kasıyorsa tavsiyem Windows 10 superlite.

Bunu tavsiye ederim kullandığım bir sürüm çok güzel.

Ben HDD ile 13 senelik PC'de Windows 11 kullanıyorum çok az kasıyor ama sizinki kasıyorsa tavsiyem Windows 10 superlite.

Deneyeceğim, teşekkürler.

Dosyayı indirdim fakat rufus ile yazdıramıyorum. Flasha nasıl kuracağımı anlatabilir misin?

Formattan önce diskleri biçimlendireyim dedim, %60'ta hata verdi eyvallah birader bilgisayar bomboş bakışıyoruz şuan hata ekranıyla

Son düzenleme:
Nasıl bir hata verdi tekrar deneyin bende çalışıyordu.
Dosyayı indirdim fakat rufus ile yazdıramıyorum. Flasha nasıl kuracağımı anlatabilir misin?

Formattan önce diskleri biçimlendireyim dedim, %60'ta hata verdi eyvallah birader bilgisayar bomboş bakışıyoruz şuan hata ekranıyla

Sil demeniz de gerek.

Geri
Yukarı