Lenovo g500 Watch dogs oynatır mı ve fonksiyon tuşları arızalı

TeRS

Hectopat
Daha fazla  
@Recep Baltaş
Recep abi Lenovo g500'üm var ilk sorunum;
1. i5-3230, 8GBRAM, AMD 8570 Ekran kartı Watch dogs nasıl oynarım.
2. Sorunum fonksiyon tuşlarıyla alakalı ters işlev görüyor. Yeni model laptoplarda olduğu gibi bios'u güncellemeden bu işi yapacak program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim aynı laptop bendede var, sistemde aynı. Vallaha ben şahsen bu laptopla şimdiye kadar çıkan oyunların hepsini sorunsuzca oynadım. Hatta bugünlerde de wolfesteini ve watch dog'u oynuyorum.

Watch dogs'u normal ayarda rahatlıkla oynarsın, yanlız sadece gündüz güneş ışığında filan az biraz kasma yaşarsın. 2. soruna gelince biosu güncellemeden fn sorununu halledemezsin.

Lenovo sitesinden güncel biosu al yükle, yanlız yüklerken fişe takılı olsun ve kesinlikle elektrik gitmesin. Zaten iki yada üç dakka sürüyor, yükledikten sonrada bios tuşuyla biosa gir ve configiration kısmında hotkey enabled yazar, onu disabled diye değiştir kaydet ve çık, büyük ihtimal sorunun geçecektir. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı