Lenovo G510 Ekran Kartı Değiştirme

Güney köprüsü lazım ama trial olduğu için göstermemiş, aygıt yöneticisinden sistem aygıtlarını başlığı altındaki girişlerden intel mobile ile başlayanlardan birinde gözüküyor olmalı.

upload_2015-4-24_15-28-35.png

Bunlardan biri değilmi?

upload_2015-4-24_15-28-35.png

Bunlardan biri değilmi?

upload_2015-4-24_15-31-54.png

Sanırım buldum :)

Dosya Ekleri

• upload_2015-4-24_15-27-26.png
    upload_2015-4-24_15-27-26.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 356
ARK | Intel® Ürünlerini Karşılaştır
Kırparak çıkarttığım liste yukarıdaki linkte.
BIOS desteklerse sorun çıkarmadan kullanabileceğin sadece 2 işlemci var, 4702mq ile 4712mq.

Diğerlerinin yaydığı ısı ve çektiği enerji sorun çıkartır.
Ek olarak bu tarz bir update yapsan da bu senin grafik eksiğini kapatmaz, sırf merakını gidermek amacıyla yaptım.

ARK | Intel® Ürünlerini Karşılaştır
Kırparak çıkarttığım liste yukarıdaki linkte.
BIOS desteklerse sorun çıkarmadan kullanabileceğin sadece 2 işlemci var, 4702mq ile 4712mq.

Diğerlerinin yaydığı ısı ve çektiği enerji sorun çıkartır.
Ek olarak bu tarz bir update yapsan da bu senin grafik eksiğini kapatmaz, sırf merakını gidermek amacıyla yaptım.

en iyisi ya böyle devam etmek, yada bunu satıp amaca hitap eden bir laptop almak. durum bunu gösteriyor :((

Laptop BIOSlarında bir çok özellik kısıtlanmış olduğundan, windows'da programlar ile bir miktar değişiklik yapabilirsin ama o da sana ısı olarak geri döner.

Zaten BIOS'un kırpık olmasının sebeplerinden biri de bu olsa gerek. Bir şey yapmadan önce iyi araştır, sistemine zarar verme.

çok sağol herşey için. söylediklerini dikkate alıcam. yeni üyeyim özelden mesaj atmayı bulamadığım için burdan yazıyorum. uzaktan bağlantı yaparak benim bilgisayarımda yapılabilecek birşey varmı veya bu konuda yardımcı olurmusun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı