Lenovo G510 Windows 7 için Güncel Sürücü

Selamlar Arkadaşlar, forumda yeniyim. Bugün başından kalkamadığım bir sorun yüzünden foruma yazma ihtiyacı duydum. Benim Sorunum bilgisayara yeni format attırdım lakin neredeyse 1 yıldır kullanmıyordum temiz format ile tam performans garantisi veren internet kafeciye güvendim. Eve geldim bir baktım hiçbir driver yok şok oldum ilk görünce sadece Intel(R) USB 3.0 Genişletilebilir Ana Bilgisayar Denetleyicisi ve Intel(R) USB 3.0 Kök Hub yüklenmiş. Zaten onu da Windows tanıyıp yüklemiş hiçbir şey yüklü değil. Hayır formatın parasını artık bıraktım zaten pek de bir şey vermedim Velhasıl Kelam böyle bir durumun içerisindeyim. Öneriniz nedir? Donanım kimlikleriyle driver bulmaya çalıştım hep farklı markalar çıkıyor kafam karıştı hep farklı şeyler çıkıyor ne yapacağımı bilemiyorum. 😟Kendi Sitesine Baktım Ama Eski Driverlar tam performans sağlamıyor onun için güncel driver yüklemek istiyorum.

Donanım Kimlikleri:
  • USB\VID_105B&PID_E065&REV_0112
  • ACPI\VPC2004
  • PCI\VEN_1969&DEV_10A0&SUBSYS_380117AA&REV_10
  • PCI\VEN_8086&DEV_8C3A&SUBSYS_397817AA&REV_04
  • PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_397817AA&REV_05
  • USB\VID_0BDA&PID_0129&REV_3960
  • PCI\VEN_1002&DEV_6665&SUBSYS_380B17AA&REV_00
  • PCI\VEN_8086&DEV_0416&SUBSYS_380B17AA&REV_06 --- Bu galiba Intel HD Graphics 4600'dü Standard VGA Grafik Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor.

Bunların Dışında Güncel Olmaya Driverları teker teker nasıl anlarım aygıt yöneticisinden? Bazılarını Tanımlamış Kendi kendine ama düzgün çalışmıyor.
Yardımlarınızı Bekliyorum.
Windows 10 Yüklesem AMD Saçmalığının Yüzünden Yükleyemiyorum Her yüklediğimde Siyah Ekranda kalıyor saatler geçiyor ama hala donuyor. Sonra ise kapatıp açtığımda siyah Windows logosuz hali açılırken yükleme anındanada donuyor. Ne yapacağımı şaşırıdım. DDU ile denedim her şeyi denedim ama olmadı.

Onun Dışında Güncel Olmayan Driverlarıma Nasıl Bakabilirim, Kontrol Edebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,4 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Intel'in ekran kartı sürücüsünü bulup kurdu. Lenovo'nun kendi sitesinde bazı sürücüleri ortalama güncellikte olsa da AMD'nin ekran kartı sürücüsü eski kalıyor. AMD'nin sürücüsünü kendi sitesinden yani bilgisayarın sitesinden indirincede yüklemeden geçiyor ve yüklemiş olarak görüyor ki yüklemeye çalışınca anında bitiriyor kurulumu, kuruldu gibi gösteriyor. Ne yapabilirim ve birkaç sürücüde aynı ya da performans vermiyor. Acaba sorun bilgisayarda olabilir mi? ya da Tam Güncel Driverlar Sorunu Çözebilri mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı