Lenovo G510 Windows 8.1 Kurulumuna Boot Edememe

Daha fazla  
Bilgisayarı dün gece güncelleme yaparak kapattı. Sabah açamadım. Bende hazır formatlıyım Windows 10 yapıyım dedım. Ama ekran kartı sürücüleri hep hata verdi. Oyunlara giremedim. Bende bari Windows 8.1'e geri döneyim dedim. USB'mi hazırladım her şey tamam buraya kadar. PC resleyip Boot menusune girdikten sonra flashı seçıyorum ama PC'de tepki yok. Kendını yenıden başlatıp Windows 10 açıyor. Bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: PC model Lenovo G510
Ekran kartı: AMD - Radeon G230
İntel HD Graphic 4600
Windows 10'da bu ekran kartlarını kullanıp sorunsuz driver yükleyebilen varsa ve paylaşırsanız cok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı dün gece güncelleme yaparak kapattı. Sabah açamadım. Bende hazır formatlıyım Windows 10 yapıyım dedım. Ama ekran kartı sürücüleri hep hata verdi. Oyunlara giremedim. Bende bari Windows 8.1'e geri döneyim dedim. USB'mi hazırladım her şey tamam buraya kadar. PC resleyip Boot menusune girdikten sonra flashı seçıyorum ama PC'de tepki yok. Kendını yenıden başlatıp Windows 10 açıyor. Bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: PC model Lenovo G510
Ekran kartı: AMD - Radeon G230
İntel HD Graphic 4600
Windows 10'da bu ekran kartlarını kullanıp sorunsuz driver yükleyebilen varsa ve paylaşırsanız cok mutlu olurum.
DriverPack Solution | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin burdan deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı