Lenovo G550 Laptop Oyun Performansı Nasıl?

Doğrusu veren kişi GTA 5 oynadığını söylemişti :D
Bide yanında Samsung tab 3 Lite verecekti ama dolandırdı.
İyi uydurmuş diyebiliriz. Maalesef oyun oynamanız zor. Belki CS:GO oynayabilirsiniz en iyi. Oda en düşük 30-40 FPS alırsa iyidir. Keşke Yoga A12'yi satıp 800 TL'ye 2. el GTX 750 Tİ'li sistem toplardık.

İyi uydurmuş diyebiliriz. Maalesef oyun oynamanız zor. Belki CS:GO oynayabilirsiniz en iyi. Oda en düşük 30-40 FPS alırsa iyidir. Keşke Yoga A12'yi satıp 800 TL'ye 2. el GTX 750 Tİ'li sistem toplardık.
Bu bilgisayarda LOL oynanırmı?
Bide bu bilgisayarı ne kadara satabilirim?

Lol felan imkansız bende seninkinden daha iyi işlemciye sahip laptop vardı onda bile lolda en düşük ayarlarda takım savaşlarında 20ye düşüyordu kim sattıysa güzel kandırmış seni. 200Tl en fazla satarsın.

Bu bilgisayarda LOL oynanırmı?
Bide bu bilgisayarı ne kadara satabilirim?
Lol oynarsın. Satmaya gelince 500 TL'ye satarsan iyidir.
Lol felan imkansız bende seninkinden daha iyi işlemciye sahip laptop vardı onda bile lolda en düşük ayarlarda takım savaşlarında 20ye düşüyordu kim sattıysa güzel kandırmış seni. 200Tl en fazla satarsın.
Hocam yanlış hatırlamıyorsam çalıştığım bilgisayarcının çocuğunda aynı laptop vardı o Lol'ü en düşük ayarlarda 40 FPS ile oynuyordu ayrıca sabitti en fazla 35'e düşüyordu.

Lol oynarsın. Satmaya gelince 500 TL'ye satarsan iyidir.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam çalıştığım bilgisayarcının çocuğunda aynı laptop vardı o Lol'ü en düşük ayarlarda 40 FPS ile oynuyordu ayrıca sabitti en fazla 35'e düşüyordu.

Azda olsa içim rahatladı, şöyle arkadaşlarımla oynıyabileceğim birkaç oyun olsa bana yeter. Zaten çoğunlukla okul için kullanıyorum, bide YouTube kanalım için İntro yapmaya tek sıkıntısı 3D İntro yaparken kasması. Bu arda web üzerinden yapıyorum İntroları.
Bu arada önerebilirseniz hangi oyunları oynıyabilirim bu bilgisayarda?

Azda olsa içim rahatladı, şöyle arkadaşlarımla oynıyabileceğim birkaç oyun olsa bana yeter. Zaten çoğunlukla okul için kullanıyorum, bide YouTube kanalım için İntro yapmaya tek sıkıntısı 3D İntro yaparken kasması. Bu arda web üzerinden yapıyorum İntroları.
Bu arada önerebilirseniz hangi oyunları oynıyabilirim bu bilgisayarda?
Zula, CS 1.6, Gta San Andreas gibi oyunlar.

Zula, CS 1.6, Gta San Andreas gibi oyunlar.
Bende şu an olan oyunlar şöyle;
Zula
GTA San Andreas
MTA (Multi Theft Auto, online SanAndreas)
Minecraft(Onda baya kasmayı hısstediyrum)
Call of Duty (1)
Counter Strike Source
Worms Armegeddon
Wolf Team
Şu anlık bu oyunlar var eğer açılırsa listeye LOL eklenecek :)
Bu bilgisayara ekran kartı takabilirmiyiz bide onu soracaktım.

Bende şu an olan oyunlar şöyle;
Zula
GTA San Andreas
MTA (Multi Theft Auto, online SanAndreas)
Minecraft(Onda baya kasmayı hısstediyrum)
Call of Duty (1)
Counter Strike Source
Worms Armegeddon
Wolf Team
Şu anlık bu oyunlar var eğer açılırsa listeye LOL eklenecek :)
Bu bilgisayara ekran kartı takabilirmiyiz bide onu soracaktım.
Ekran kartı takamazsın. İşlemciyi de değişsen hiçbir işe yaramaz. Yani o hâliyle kullanmalısın. Indie oyunlarda sıkıntı yapmaz. Stardew Valley, Shovel Knight, Terraria gibi oyunları deneyebilirsin. Çoğu oyundan daha zevklidir. En düşük ayarda skyrim, call of duty 5 zombie gibi oyunları da oynayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı