Lenovo G570 ' e Mac Os X Mavericks Kurulum

metermiles

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Öncelikle Forum için Tebrik Ederim, 8 Yıllık Webmasterim İlk Defa isteyerek üye olduğum bi forum, geleceği olan bir site gerçekten..
şimdi esas konu ya geçelim,
Sistemimin Özellikleri;
İntel Core i5-2410M
Realtek Ses kartı
İntel HD 3000 Ekran Kartı
Windows 8.1 Kurulu

Mac Os X Mavericks Kurulum Konularını izledim ancak tabiki yükleyemedim :)
Diski Böldüm Mac Kuracağım Diske Apple HFS olarak Format attım,
Bot Ediyor Botloader e giriyor ama windows diskleri görüyor apple diski görmüyor,
direkt kuruluma geçtiğim zaman siyah ekranda bir sürü yazı çıkıyor sonra ekran karanlık bir şekilde beni yarım saat bekletiyor, üstünden geçtim ancak hata göremedim, neredeyse herşeyi denedim

Malveriks'e Uyumsuz mu yoksa Benim Atladığım birşey mi var çünkü maveriks i sanal pc de kullandım çok performanslı beğendim gerçekten, ne kurmayılım yardım?

Teşekkürler..!

• Merhaba bende de lenovo G570 var sizin usb destekli hazırladığınızı indirdim ve win32 disk image ile usb ye yazdırdım fakat usb hala boş görünüyor ve pc usb bootla başlattığımda hiç birşey olmuyor yine windows açılım penceresine geçiyor ne yapmalıyım yada nerede yanlış yapıyorum ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı