Lenovo G580 laptopa Windows 7 sürümü tavsiyesi

senkes27

Picopat
Merhaba arkadaşlar 8 senelik bir Lenovo G580 bilgisayara sahibim şu an Windows 8.1 kullanmaktayım ancak çok yavaşladı ve format atmak istiyorum, çoğunlukla oyun oynamak ve dizi film izlemek için kullanıyorum. Bunun için hangi Windows 7 sürümünü tavsiye edersiniz?

Bilgisayarımın özellikleri.
BIOS: Phoenix BIOS sc-t v2.2.
Sistem modeli: 20157.
İşlemci: Intel(r) Pentium(r) CPU 2020 m @ 2.40 GHz.
RAM: 4.00 GB (kullanılabilir miktar 3.85 GB)
İşletim sistemi: 64 Bit işletim sistemi.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 1792 MB (galiba bu ekran kartı özellikleri oluyor DxDiag'dan baktım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 starter en hafif ve en güzeli. Bende sizinkinden daha kötü sistemim var imzamda yazan starter kurdum ciddi oranda hızlandı eğer işiniz var bilgisayardan çalışıyorsanız professinal Enterprise düşünebilirsiniz. Avantajlı olararak 8.1 Single Language iyidir.

Windows 7 starter en hafif ve en güzeli. Bende sizinkinden daha kötü sistemim var imzamda yazan starter kurdum ciddi oranda hızlandı eğer işiniz var bilgisayardan çalışıyorsanız professinal Enterprise düşünebilirsiniz.

Ben HP G62 laptop ile 8.1 Pro kurdum, başlat menüsüne girerken kasıyor ama tekrar format atamam.
4 GB RAM ATI HD Athlon P320.

Windows 7 starter en hafif ve en güzeli. Bende sizinkinden daha kötü sistemim var imzamda yazan starter kurdum ciddi oranda hızlandı eğer işiniz var bilgisayardan çalışıyorsanız professinal Enterprise düşünebilirsiniz. Avantajlı olararak 8.1 Single Language iyidir.
starter 64 bit desteği var mı ? birde ben oyun falan oynuyorum güzel performans alırmıyım
Windows 7 Professional ya da Home.
güzel bir performans için ikisinden birini seçsen hangisini seçerdin ?
home premium kurmayı düşünüyorum tavsiyeleriniz var ise yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleme:
Starter 64 Bit desteği var mı? Bir de ben oyun falan oynuyorum güzel performans alır mıyım?

Güzel bir performans için ikisinden birini seçsen hangisini seçerdin?
Home Premium kurmayı düşünüyorum tavsiyeleriniz var ise yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Performans konusunda iyidir 64 Bit destekliyor galiba. Professional kur derim.

Geri
Yukarı