Lenovo G710 için Ekran Kartı Değişimi

Talhababa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 350-400 lira civarında bir bütçem var. Elimde Lenovo G710 var ve Nvidia 820M hasarlı olduğu için harici ekran kartı takacağım bilgisayara. Şöyle Crysis 3'ü falan Low ayarlarda 60 FPS tadında oynayabileceğim bir ekran kartı önerir misiniz? Eğer aklınızda varsa 450 TL'ye de çıkabilir.
Geforce 1030 GT düşünüyorum şu anlık, eğer ondan iyidir şu fiyata dediğiniz varsa önerirseniz sevinirim.

820M arızalı ve şuan bilgisayara görüntü gelmiyorsa e-GPU yapmayı unutun. Harici ekran kartı taksanız bile görüntü alamazsınız. 820M BIOS'da varsayılan aygıt bağımlı birim olarak kayıtlı ise öncelikle 820M'i çalışır hale getirmeniz gerekiyor.

820M arızalı ve şuan bilgisayara görüntü gelmiyorsa e-GPU yapmayı unutun. Harici ekran kartı taksanız bile görüntü alamazsınız. 820M BIOS'da varsayılan aygıt bağımlı birim olarak kayıtlı ise öncelikle 820M'i çalışır hale getirmeniz gerekiyor.

Hayır Görüntü geliyor İntel HD Graphics 4600 onboard ile zaten görüntü alabiliyorum o harici olarak çalışıyor. eGpu yapmayı düşünüyorum GT 1030'u.

oyunda görüntü geliyor nvidia ile açınca ancak bir süre ilerledikten sonra cızırtı geliyor oyundan yada bilgisayardan tam emin değilim ama intel ile açtığım zaman bu sıkıntı olmuyor. Sizce ne yapmalıyım.?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı