Çözüldü Lenovo G780 için SSD önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Taner Mutlu

Centipat
Arkadaşlar laptopuma SSD almayı düşünüyorum birkaç marka var aklımda ama kararsız kaldım. Bu arada 240 GB mi 120 GB mi daha mantıklı cevap verirseniz sevinirim. Laptopumda 8 yıldır kullanıyorum Lenovo G780.

Yeterli alan size bağlı aslında ama 240GB alma şansınız var ise kaçırmayın derim. Bütçe nedir?

Ekleme; Samsung,Kingston, SanDisk, WD Green-Blue, Gigabyte, HP S700, TeamGroup, Patriot bu modelleri kullanabilirsiniz. En kalitelisi Samsung ama biraz tuzlu.

SSD konusunda Samsung tek geçerim ama Toshiba almamanızı ve 240gb almanızı öneririm eğer bütçeniz uyarsa şu model gayet beklentinizi karşılar.

SSD konusunda Samsung tek geçerim ama Toshiba almamanızı ve 240GB almanızı öneririm eğer bütçeniz uyarsa şu model gayet beklentinizi karşılar.

Hocam Samsung en iyisi ancak benim verebileceğim en yüksek miktar 300.
Yeterli alan size bağlı aslında ama 240GB alma şansınız var ise kaçırmayın derim. Bütçe nedir?

Ekleme; Samsung,Kingston, SanDisk, WD Green-Blue, Gigabyte, HP S700, TeamGroup, Patriot bu modelleri kullanabilirsiniz. En kalitelisi Samsung ama biraz tuzlu.
300 tl hocam

Hocam Samsung en iyisi ancak benim verebileceğim en yüksek miktar 300.

300 tl hocam
O zaman SanDisk 240gb SSD Plus modeline veya

Adata SU630 modeline bakabilirsiniz.

O zaman SanDisk 240gb SSD Plus modeline veya

Adata SU630 modeline bakabilirsiniz.
Adata SU630 serisi kronik sıkıntılı dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı