Lenovo Gaming 3 laptop depolama yükseltme

Remat55228

Zeptopat
Daha fazla  
Lenovo Gaming 3 Ryzen 5 3060 6 GB bir laptop almayi planliyorum. Sifir kutu ancak garantisi onceden basla. İa, bu nasıl / neden oluyor? Guvensiz bir durum mudur?

Bir de SSD 512 GB hafiza yetersiz kalıyor. Nasil bir hafiza yukseltme yaptırmam gerekir vs yaklasik ne kadara olur sizce?

Teşekkürler.

İlk sorunun cevabını bilmiyorum dostum fakat ben depolama konusunu USB 3.2 destekleyen taşınabilir harici HDD ile çözdüm. 1TB HDD'yi bağladım sıkıntısız kullanıyorum. Cihazı açıp garantisini deaktif etmek istemedim. Sabit bi' şekilde kullandığım için HDD kullanmam sıkıntı yaşatmıyor bana.

Lenovo Gaming 3 Ryzen 5 3060 6 GB bir laptop almayi planliyorum. Sifir kutu ancak garantisi onceden basla. İa, bu nasıl / neden oluyor? Guvensiz bir durum mudur?

Bir de SSD 512 GB hafiza yetersiz kalıyor. Nasil bir hafiza yukseltme yaptırmam gerekir vs yaklasik ne kadara olur sizce?

Teşekkürler.

Kendiniz yapabilirsiniz ayrıca RAM veya depolama yükseltmek garanti dışı bırakmıyor cihazınızı diğer işlemler bırakabilir ama örneğin: Termal macun değişimi.

Geri
Yukarı