Lenovo Gaming 3 nasıldır?

Oflu61

Decapat
Arkadaşlar iyi geceler ben Lenovo Gaming 3 laptop serisinde 2 model arasında kaldım.

Bu 2 üründen hangisini tercih edeyim ya da başka bir laptop öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi geceler ben Lenovo Gaming 3 laptop serisinde 2 model arasında kaldım.

Lenovo bu işi Legion ile çok iyi yapmaya başladı Ryzen daha verimlidir.

O bütçeyle bunlar alınmaz. Game Garaj Slayer 5XL-3050Ti C2 i5-11400H 16 GB 512 GB 4 GB RTX3050Ti 17.3" Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Bu modeli tercih edebilirsiniz MSI kasa sorunsuz.

Ryzen işlemcili model daha iyi olacaktır. Bir arkadaşıma tavsiye ettiğim ve bir süredir kullanımını gözlemlediğim cihaz. Açıkçası ben seviyorum ve kullanıcısı memnun.
Ancak bu modeli kullananlar arasında çok sık söylenen bir kronik sorun var. Bir sesten bahsediyorlar bilgisayar fanlarından gelen. Bu cihaz da aklınızda bulunsun cidden çok iyi özelliklere sahip. Freedos işletim sistemi sizin için sorun mu?

Ryzen işlemcili model daha iyi olacaktır. Bir arkadaşıma tavsiye ettiğim ve bir süredir kullanımını gözlemlediğim cihaz. Açıkçası ben seviyorum ve kullanıcısı memnun.
Ancak bu modeli kullananlar arasında çok sık söylenen bir kronik sorun var. Bir sesten bahsediyorlar bilgisayar fanlarından gelen. Bu cihaz da aklınızda bulunsun cidden çok iyi özelliklere sahip. Freedos işletim sistemi sizin için sorun mu?
Freedos sorun değil benim için
Kral senin önerin nedir ryzen 5 olan modeli alıyımmı kral sen nerdersin uzun vadede bi sıkıntı cıkarırmı

Vallahi ben bir yıl önce bir arkadaşıma aldırdım. Bende kullandım, birlikte oyuna giriyoruz, aktif olarak kullanıyor cihazı. Hiçbir sıkıntı yaşamadı bugüne kadar. Ryzen 5 modelin işlemci performansı Intel işlemciye göre daha iyi. Alacaksan kesinlikle onu öneririm. Lenovo markası, kasa kalitesi iyi bir markadır. Ancak teknoloji biraz şans işi. Hangi modeli alırsan al açarken video kaydına al. Ölü pixel gibi bir durum çıkması en iyisinden en kötüsüne kadar ekranı olan cihazlara olabiliyor. Umarım sorunsuz şekilde kullanmak nasip olur.

Geri
Yukarı