Lenovo Gaming Ideapad 3 Hepsiburada'dan alınır mı?

Verdihin paraya değmez eğer evde oynayacaksan o paraya en baba PC'yi ve monitörü alırsın bir düşün.

Alacaksan exkalibur G770 al 1650 Ti olanı.

Excalibur alıp en fazla iki yıla menteşe kırığı, kalitesiz anakarttan dolayı bozulmalar ve bununla hiçbir şekilde ilgilenmeyen servis mi almalı? Monster bile iyi ürün yapabiliyor Casper daha o seviyeye ulaşamadı.

Legion serisi kalitelidir alınır.
Satıcının yorumlarına ve puanlarına bakılıp alınabilir.

Hepsiburada'da 14 günlük keyfi iade seçeceği yok. Bulursanız atın.

Hocam zaten uzun araştırmalar sonucu bir ürün alıyorsun. Keyfi yere iade etmezsin zaten. Bir sıkıntısı olur, bir şeyi beklediğin gibi olmaz. Az para vermiyoruz sonuçta. İade seçenekleri arasında kalitesini beğenmedim, daha ucuzunu buldum bile var.

Hocam zaten uzun araştırmalar sonucu bir ürün alıyorsun. Keyfi yere iade etmezsin zaten. Bir sıkıntısı olur, bir şeyi beklediğin gibi olmaz. Az para vermiyoruz sonuçta. İade seçenekleri arasında kalitesini beğenmedim, daha ucuzunu buldum bile var.

Diyelim ürün internet sayfasındaki gibi gelmedi yani 16 GB RAM değil de 8 GB geldi hemen iade edip paramı geri alabiliyorum değil mi?
Veya ayıplı mal ise.

Diyelim ürün internet sayfasındaki gibi gelmedi yani 16 GB RAM değil de 8 GB geldi hemen iade edip paramı geri alabiliyorum değil mi?
Veya ayıplı mal ise.

Ayıplı malı kanunen iade etme hakkına sahipsin zaten.16 gb ram yerine 8 gelirse,hepsiburada üzerinden iade etmek istediğinde eksik ürün geldi seçeneği oluyor

Keyfiden kastımız bir problem çıktı koşulsuz iade veya para bulduk bir üst modele geçeceğiz iade edebilirisiniz ama Hepsiburada'da ancak servisten iade kağıdıyla iade edebilirsiniz tercih sizindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı