Lenovo IdeaCentre garip bir ses geliyor ve bilgisayar donuyor

lirsus1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımdan garip bir ses geliyor ve her şey bir anda donuyor ya da mavi ekran veriyor. Bu durum çok sık oluyor. Ben HDD'den kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum, değiştirsem sorun düzelir mi?
Bilgisayarımın modeli: Lenovo IdeaCentre aoı 520-22iku
Sesin linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@lirsus1 Minidump dosyalarını paylaşırsanız daha iyi yardımcı olur o dosyaları analiz etmeyi bilen arkadaşlar.

Hocam bilgisayarımı sökmüştüm ama ekranı geri kapatmadanda atabilirmiyim? Bilgisayar mavi ekranlarını verdikten sonra (epeyce bir verdi) bazenleri "bir sorunla karşılaştık" hatası var idi. Bende bundan dolayı bilgisayarıma format atmıştım. Minidump dosyası hala ordamıdır ?

Hocam bilgisayarımı sökmüştüm ama ekranı geri kapatmadanda atabilir miyim? Bilgisayar mavi ekranlarını verdikten sonra (epeyce bir verdi) bazen "bir sorunla karşılaştık" hatası var idi. Bende bundan dolayı bilgisayarıma format atmıştım. Minidump dosyası hala orada mıdır?

Formattan sonra mavi ekran almadın mı?

Hatırlamıyorum. Muhtemelen almamışımdır çünkü formatı attıktan sonra bilgisayarı kapatmıştım birdahki açmaya çalıştığımda ardı ardına o ses geliyordu sonra kapandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı