Lenovo Ideapad 1 alma khata mıydı?

kesincx

Centipat
Daha fazla  

Merhaba bir sorum olacak. Bunu aldım da içimde sanki bir kötü bir şey almışlık gibi bir his var. YKS'ye hazırlanıyorum. Önceden ASUS'un eski laptopu vardı. Bunu aldım.

Ara sıra PHP ile de uğraşıyorum. Çok nadir oyun oynarım. Sizce iyi mi kötü mü? Belirtirseniz sevinirim :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba bir sorum olacak. Bunu aldım da içimde sanki bir kötü bir şey almışlık gibi bir his var. YKS'ye hazırlanıyorum. Önceden ASUS'un eski laptopu vardı. Bunu aldım.

Ara sıra PHP ile de uğraşıyorum. Çok nadir oyun oynarım. Sizce iyi mi kötü mü? Belirtirseniz sevinirim :D
Kesinlikle bu fiyatı hakketmeyen bir laptop.

Onun yerine bunu alabilirdiniz. Daha performanslı
keşke bunu görseydim daha iyiymiş ilerde update yaparsam i5 performansını verirmi 8 gb taktırmayı düşünüyorum

Fazla kötü denemez fakat sıkıntısı RAM'leri lehimli, upgrade vs yapamazsın ve 8 GB versiyonu almışsın. Uzun vadede üzer bu durum.

Keşke bunu görseydim daha iyiymiş ileride Update yaparsam i5 performansını verir mi 8 GB taktırmayı düşünüyorum.

RAM'i yükseltseniz 16 GB RAM'i destekleyeceğini sanmıyorum 12 GB RAM yapabilirsini ama fark olmaz Lenovo'nun bazı laptoplarında RAM anakarta gömülü geliyor yükseltemezsiniz SSD yükseltebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı