Çözüldü Lenovo Ideapad 3 Monterey 12.0.1 Kernel Panic hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

esatdrn

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
NVIDIA MX130
İşlemci
i5 10210U
Monterey 12.0.1 kurmaya çalışırken ilk denemede resimdeki arkadaşla aynı hatayı alıyorum. Config dosyamı hiç değiştirmeden ikinci kez bir daha denedim ve ikinci fotoğraftaki hatyı aldım. İkinci fotoğraftaki benim bilgisayarım.

Ne yapmalıyım. Bilgisayarım Lenovo Ideapad 3.

DD086839-FA66-4AA5-B061-EC142FD45547.jpeg
7D8B9CC6-B6D6-457A-ABF1-1D0DC96DF859.jpeg

Çözüm
Bu EFI'yi deneyebilir misiniz?

Çözüm
@tristessehivernale

Kurulum ekranına geldim çok teşekkür ederim. Ancak ben kuracağım diskimi seçip, 25 dakika falan bekleyip, Apple logusunun altındaki bar dolduktan sonra ekran kapanıp açılmaya başladı. Ekran siyah bir şey yok tabii ama belli oluyor bunu 5-6 kez tekrarladı. Kendini yeniden başlattı şimdi logo yok bar var onda da hiç ilerleme yok.

@tristessehivernale

Kurulum ekranına geldim çok teşekkür ederim ancak ben kuracağım diskimi seçip 25 dakika filan bekleyip Apple logusunun altındaki bar dolduktan sonra ekran kapanıp açılmaya başladı ekran siyah bir şey yok tabii belli oluyor ama bunu 5-6kez tekrarladı kendini yeniden başlattı şimdi logo yok bar var onda da hiç ilerleme yok

Tekrar USB'yi kendim boot ederek kurulum ekranını ulaşmaya çalışsam da ulaşamıyorum. Bar bu sefer süre vermeden hızlı doluyor, logo da var, sonra ekran kapanıp açılıyor dediğim gibi ve ardından logo olmadan hiç ilerleme olmayan bir ekran geliyor.
@tristessehivernale

Kurulum ekranına geldim çok teşekkür ederim ancak ben kuracağım diskimi seçip 25 dakika filan bekleyip Apple logusunun altındaki bar dolduktan sonra ekran kapanıp açılmaya başladı ekran siyah bir şey yok tabii ama belli oluyor bunu 5-6kez tekrarladı kendini yeniden başlattı şimdi logo yok bar var onda da hiç ilerleme yok

Tekrar USB'yi kendim boot ederek kurulım ekranını ulaşmaya çalışsamda ulaşamıyorum bar bu sefer süre vermeden hızlı doluyor logoda var sonra Ekran kapanıp açılıyor dediğim gibi ve ardından logo olmadan hiç ilerleme olmayan bir ekran geliyor
Tekrar tekrar denedim ve şu an her şey kuruldu, her şey yolunda sıkıntı yok. Şu an sadece ekran kartı vs. tanıtımını yapmaya çalışacağım videolar izleyerek. Sizlere tekrardan çok çok teşekkür ederim.
@tristessehivernale
Merhaba bir sıkıntı çıktı. Bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda sanki hiç kurulum yapmamışım gibi bir kurulum ekranı geldi. Sonra Disk İzlencesi'nde kurulumu yapmış olduğum yer gözüktü yani kurulum yapmış olduğum yer hala duruyor ancak oraya giriş yapamıyorum. En başta o diskin gözükmesi gerekmiyor mu oraya giriş yapabileyim diye? Lütfen yardım edin seçili olan yere kurdum ama giriş ekranında gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• 7FBAB9F4-6D0D-46B2-B191-96A8F629990D.jpeg
    7FBAB9F4-6D0D-46B2-B191-96A8F629990D.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı