Lenovo Ideapad 3 vs Lenovo Legion 5

Bütçe
5000-6000

Fatime00

Femtopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba araniza yeni katildim bu iki laptoptan hangisi alayim? Lutfen baska laptop onerisinde bulunmayin param ancak bulara yetiyor. Yazilim, render, Adobe, kodlama, Java, hacking, vs için kullanacağım ama bazen ara sira sikilinca muzik dinleyip internetde dolasip oyun oynayacağım. Yani kisaca klavyesi muthis hassasiyetli ve guclu bir şeye ihtiyacım var bir de beni 6 yil gotursun isterdim. Cevaplarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi yanlış mı yazdınız? 6000TL'ye Legion 5 nerede var anlamadım. İkisi arasından tabii Legion 5.
evet fiyati yalnis yazdim 10-11bin yazmam gerekiyordu ben Azerbaycanliyim o yuzden turkceye simdi cevirdim parayi bide knk ben alacagim yer site digil uygulama ve sadece ben yazdigim bilgiler var o yuzden onu atamam atsam bile bakamazsin o uygulamayi kendine yukleyip bakman gerek benimcin ugrasmana gonlum razi olmadi onun aynisi amazondan linkin buldum sana atiyorum ama rtx 3050 6gb benm begendigim yani sen amazonda 3050 4gb yazilmis ona takilma sen modele bak.https://www.amazon.com/dp/B09KS78Y47?tag=lowpi-20&linkCode=osi&th=1&psc=1
Link yazarmısınız ikisi arasında farklar var model olarak.

Son düzenleme:
amazondan almiyorum kardeşim benim ben Azeribaycanliyim o yüzden 🤷bizim bir uygulama var ordan link gitmiyor site digil uygulama o yuzden amazondan urunun aynisini sana attimki ürün bilgilerine bak iki modelden birini seç 😊ben amazona guvenmem dukana gidip elimle alicam
cok teşekkürler 😊 amazondan aldigimi dusunmeyin dukandan alicam garanti ile ama link gitmiyor diye amazondan tipkisini atdim.bide amazonda ekran 120hz yaziyor ona takilmayin 144 hz benim alicagim model

Yeni konular

Geri
Yukarı