Lenovo Legion 5 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
30.000 TL
Aklım iyice karışsın mı istiyorsun 😀

Lenovo Ideapad Gaming 3 Dizüstü bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i7-12700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB GDDR6, FreeDOS, 82S900EUTX​

Bu bana daha mantıklı geliyor

MUX yok ve ekran kartı Max-P değil hocam o yüzden bu fiyata tercih edilecek bir laptop değil.

Bende size en iyi işlemcili laptop'u öneriyorum seçeneklerimiz arasında. Diğer beyefendi youtube videolarına çok meraklı. Onun için bir video bırakıyorum. 3060'ın çok daha performanslı olduğunu savunmasam da belki hoşuna gider.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4060 istiyorum 😀😀

MUX yok ve ekran kartı Max-P değil hocam o yüzden bu fiyata tercih edilecek bir laptop değil.
Anladım biraz ekran kalitesi biraz soğutma vs gibi konularıda katarak bakmıştım

Ne fark var aralarında? Beş aşağı beş yukarı aynı. 2 GB VRAM Avantajı önemli artık Ultra veya High için ya da uzun ömürlülük için ilk şart VRAM. 9750H'lı 2060 , 12700H'lı 3050'yi neden geçti VRAM yüzünden.
Tamam dostum sen haklısın. İşlemci önemli değilse senin önerini alsın. Çünkü burada ki insanlar bilmiyor VRAM ne demek,en iyi sen biliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı