Lenovo Ideapad 310 alınır mı?

Mustafa Çakır

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam arkadaşlar. Lenovo ideapad 310 almayı düşünüyorum ama galiba hem AMD tabanlısı hem de Intel tabanlısı var. Sizce alınır mı yada hangi modeli alınır? Hem oyun hem derslerde kullanmak istiyorum. Dersler derken cok ağır uygulamalar yok. Alınır mı yada 2000 lira bütçeyle alınacak bi dizüstü PC önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD modelini tercih edip hata yapmayın. Grafik performansı olarak vasat. İntel olan modeli seçin çok daha iyi.

Tavsiye etmiyorum. 8Gb gt920mx olan modeli var intel işlemcili kesinlikle ilginç bir sorunu var. 10 kişiden 2-3 kişide acayip bir sorun çıkıyor bende o sorunlu bilgisayara denk geldim. 2-3 Gün acayip uğraştım sorunları düzeltmek için. Düşünsene chrome'a bile girmiyordu. Bence şansını deneme. Sadece kasası iyi onun dışında vasat.

AMD modelini tercih edip hata yapmayın. Grafik performansı olarak vasat. İntel olan modeli seçin çok daha iyi.
Tavsiye etmiyorum. 8Gb gt920mx olan modeli var intel işlemcili kesinlikle ilginç bir sorunu var. 10 kişiden 2-3 kişide acayip bir sorun çıkıyor bende o sorunlu bilgisayara denk geldim. 2-3 Gün acayip uğraştım sorunları düzeltmek için. Düşünsene chrome'a bile girmiyordu. Bence şansını deneme. Sadece kasası iyi onun dışında vasat.
Pek iyi değil gibi. O fiyata GT940MX olan modeller de var. Biraz araştırma sonucu alınabilinir.
Hepinize teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı