Lenovo Ideapad 310 i5-6200U RAM yükseltme

Görkem Dönmez

Kilopat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad 310 dizüstü bilgisayarıma bellek eklemek istiyorum. CPU-Z programını yükledim ancak SPD ekranında 4 slotun hiçbirinde RAM gözükmüyor. Neye göre ve nasıl bir RAM seçmem gerek veya satın alabileceğim RAM'leri yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

cpu.JPG
memory.JPG
spd.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU-Z SPD'de bazı anakartlarda gösteremeyebilir.

AIDA64 kullanın, o yüzde 99 gösterir.
AIDA64 ü yükledim. Pitbull un önerdiği bellekle bilgisayarıma uyumlu mudur?

aida.JPG

Büyük ihtimal fabrikasyon olarak gelen RAM anakarta gömülü çıkarılamıyor. 4 veya 8 GB DDR4 2133 MHz RAM almanız gerekir.
Kingston HyperX Impact 4GB 2133MHz DDR4 Notebook Ram Fiyatı Bu bellek nasıldır önerir misin veya fiyat performans olarak başka bellek aramalı mıyım?

Son düzenleme:
Öncelikle cpu-z bendede ramleri göstermiyor aida64 gösteriyor . Benim işlemcim de 6200u anakartım 2 slot 32 gb'a kadar destekliyor ve ddr3l bu gün gittim laptopa 4 gb ram aldım 8 gb oldu ram alıcaksan şunlara dikkat et: ddr kaç olduğuna , mhz değerine ve sodimm olup olmamasına

Öncelikle cpu-z bendede ramleri göstermiyor aida64 gösteriyor . Benim işlemcim de 6200u anakartım 2 slot 32 gb'a kadar destekliyor ve ddr3l bu gün gittim laptopa 4 gb ram aldım 8 gb oldu ram alıcaksan şunlara dikkat et: ddr kaç olduğuna , mhz değerine ve sodimm olup olmamasına

Kingston HyperX Impact 4GB 2133MHz DDR4 Notebook Ram Fiyatı bu ram i almayı düşünüyordum. Ama fiyatı 370ten 490a çıkınca vazgeçtim artık indirimleri beklicem veya başka ram aricam.
Kingston HyperX Impact Sodimm 4GB DDR4 2133MHz CL13 1Rx8 Siyah Notebook Performans Belleği HX421S13IB/4
Aynı ram i bu siteden 287 tlye buldum ama ne kadar güvenilir bilemiyorum ilk kez gördüğüm bir site. Biri 490 biri 284 tl.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı