Çözüldü Lenovo IdeaPad 320 15 IKB eGPU destekler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Merdoca

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, halihazırda zaten ekran kartını almış bulunmaktayım ancak aparatı ve PSU almadan önce bir sormak istedim. Sisteme uyar mı? Kablo ucunun büyüklüğü fazla gelir mi? Veya bir sorun çıkar mı? İnternette araştırdım baktım bir kişi yapmış benim laptopum modeli ile aynı ancak işlemci ve ekran kartı farklı adamın işlemcisi i5 7200U benimki ise i5 8250U ekran kartım yanık ekran kartı konusunda pek sorun olacağını düşünmüyorum tek şüphe uyar mı veya mini PCI'e kablosunun büyüklüğü fazla gelir mi?

Çözüm
Thunderbolt zaten yok, kalan yöntem ise PCI-e hattı üstünden bağlamak. Bunlar genelde evrensel oluyor. M.2 SSD slotundan veya Wi-Fi kartının olduğu yerden bağlanabilir.
Ekran kartı gücü ayrı aparatın gücü ayrı. PSU'ya göre değişir. Şu video işinize yarar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi ekran kartını risere taktım güç girişlerine bağladım normalde çalışıyordu ekran kartı ama aklıma bir salaklık geldi, USB 3.0'ı direkt laptopa bağladım ekran kartı çalışmıyor. Ne yapmam lazım?

O USB sadece kablo, PCI-e hattına bağlı değilki USB girişi. PCI-e hattı olmadan çalışmaz. Geri eski yerine takılınca çalışmıyor mu?

O USB sadece kablo, PCI-e hattına bağlı değilki USB girişi. PCI-e hattı olmadan çalışmaz. Geri eski yerine takılınca çalışmıyor mu?

Yok hayır.

Kuzenimin kasasına da taktık çalışmıyor.

Kartın garantisi bitik, içini açıp atayım mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı