Rehber Lenovo IdeaPad 320-15 IKB RAM yükseltme

İsmail01_01

Yoctopat
Cihazım Lenovo IdeaPad 320-15IKB modeli Intel Core i5 8250U AMD Radeon 530 özelliklerine sahip cihazda DDR 4 4 GB SO-DIMM RAM mevcut 8 GB yükseltmek istiyorum CPU-Z'den baktım Max 32 GB desteklediğini söylüyor. 8 GB Kingston 2400MHz KVR24S17S8/8 adlı ürünü taktım tek slot mevcut. Taktıktan sonra CPU-Z'den kontrol ettim RAM'i görüyor ancak 4 GB olarak gözüküyor rammi sahte yoksa yükselmiyor mu? Hangi RAM'i almalıyım yardımcı olabilir misiniz? Not: Fotoğraftaki RAM orijinal üstündeki RAM'dir.
Anakart modeli:

Anakart.png

ram.png

max rm.png

Cihazım Lenovo IdeaPad 320-15IKB modeli Intel Core i5 8250U AMD Radeon 530 özelliklerine sahip cihazda DDR 4 4 GB SO-DIMM RAM mevcut 8 GB yükseltmek istiyorum CPU-Z'den baktım Max 32 GB desteklediğini söylüyor. 8 GB Kingston 2400MHz KVR24S17S8/8 adlı ürünü taktım tek slot mevcut. Taktıktan sonra CPU-Z'den kontrol ettim RAM'i görüyor ancak 4 GB olarak gözüküyor rammi sahte yoksa yükselmiyor mu? Hangi RAM'i almalıyım yardımcı olabilir misiniz? Not: Fotoğraftaki RAM orijinal üstündeki RAM'dir.
Anakart modeli:

Eki Görüntüle 1962447

Eki Görüntüle 1962448

Eki Görüntüle 1962449
Sisteminiz 16 GB ram destekliyor 4 GB RAM lehimli muhtemelen‚ burda sıkıntı yok. BIOS güncellemesi yapar mısınız BIOS sürümünüz çok eski.

Tam ismi bu lenovonun sitesi çok karışık yeni bios sürümünü nerden bulabilirim link atabilir misin ?
Eki Görüntüle 1962499
Bi saniye. Raminiz 4 GB gözüküyor. Aynı zamanda Markasıda Samsung‚ sizin aldığınız ram Kingston marka 8 GB. Rami muhtemelen algılamadı bilgisayarınız
Alın burdan BIOS ve diğer sürücüleri indirebilirsiniz.

Yok Hayır doğru Kendi orjinal ramini taktım baktığımda kingston 4 gb gözüküyodu geri samsungu taktım ondan öyle gözüküyor. Geride fotoyu çekerken rami takmaya üşendim :)

Biosu Flash bellek ile mi kurucam Yoksa lenovo vintageden mi Biostaki bazı ayarları bulamıyorum bikaç video izledim

Yok Hayır doğru Kendi orjinal ramini taktım baktığımda kingston 4 gb gözüküyodu geri samsungu taktım ondan öyle gözüküyor. Geride fotoyu çekerken rami takmaya üşendim :)

Biosu Flash bellek ile mi kurucam Yoksa lenovo vintageden mi Biostaki bazı ayarları bulamıyorum bikaç video izledim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lenovo cihazım olmadığı için bilmiyorum. Şu videoyu izleyin

Geri
Yukarı