Lenovo Ideapad 320 alınır mı?

tubis

Femtopat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad 320 almayı düşünüyorum.
İşlemci i5 8.nesil
RAM 8 GB.
1TB HDD.
Ekran kartı MX150 diye bir ekran kartı.
Sizce alınır mı? Oyun oynatır mı acaba PUBG falan emin olamadım.

Bende var ve memnunum açıkçası. Fakat bende;

Windows’ta şarja takmadığın sürece kasma oluyor (bunun suçlusu sanırım benim. Çünkü şarjı dolsa da çekmiyorum prizden)

Linux sistemlerde sesim Discord’a harici mikrofonsuz gitmiyor.

Fakat yine de memnunum. SSD aldım, Linux’a geçtim ve daha da memnunum kendisinden.

Bende var ve memnunum açıkçası. Fakat bende;
Şarja takmadığı sürece kasma var (bunun suçlusu sanırım benim. Çünkü şarjı dolsa da çelmiyorum prizde)

Linux sistemlerde sesim Discord'a harici mikrofonsuz gitmiyor.

Fakat yine de memnunum.

Şarja takılmadığı sürece herhangi bir laptop fark etmeksizin oyunlarda kasar. Ekran kartı ve işlemci yükteyken, pil tek başına besleyemez. Adaptörle birlikte kullandığınızda yani şarja taktığınızda adaptör tek başına ikisine de yetmeye başlar böylece tam yükte tam performansta kullanmış olursunuz.

İşlemci i5 8.nesil
RAM 8 GB.
1TB HDD.

MX150 için yüksek bir oyun performansı beklemeyin.

Şarja takılmadığı sürece herhangi bir laptop fark etmeksizin oyunlarda kasar. Ekran kartı ve işlemci yükteyken, pil tek başına besleyemez. Adaptörle birlikte kullandığınızda yani şarja taktığınızda adaptör tek başına ikisine de yetmeye başlar böylece tam yükte tam performansta kullanmış olursunuz.

MX150 için yüksek bir oyun performansı beklemeyin.
Yani MC’yi 60 FPS oynayabiliyorsun yine de 😄
Hocam yarın daha fazla detay girerim 🙂

Kardeşim bütün oyunları Low'da açarsan kasmaz benim laptop i5 7200u MX130 Low'da hiç kasmıyor GTA 5 Fortnite benzeri oyunlar lowa çekmen lazım ama ve unlost un performans ayarlarını yap Low'da da kasarsa o zaman hiç kasmaz.

İşlemci i5 8.nesil
RAM 8 GB.
1TB HDD.
Hocam almayın. Sadece performansa bakmayın, dış özelliklerini de inceleyin. Lenovo'nun çoğu Laptopu aynı dış tasarım ve aynı alaşımlara sahip. Bundan dolayı anında çizilen ve kırılan bir laptop var.

Eğer gerçekten isterseniz 1 çizik, 1 delik, 1 kırık var hepsini fotoğraf olarak atabilirim. Gerçekten sadece 1 kere düşürdüm onun dışında masa başında kullandığım için öyle çok önemsemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benchmark’ta genellikle (2020'de) 30-40 FPS arası alıyor.

Ram sökemesen de ekleyebilirsin:

Ayriyeten Lenovo Forum'da çok ilgileniyorlar. Ben SSD upgrade yapacağım zaman çok yardımları olmuştu.

M.2 SSD Takamazsın bu arada. Maksimum SATA III.

İşe yarar belki. Buyurun:
Başlıksız-2.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı