Lenovo Ideapad 320 laptop 115 derece

Eeen

Hectopat
En başta Turbo Boost modunu açmak için BIOS'a girip açtım ve çıktım açıldığında fan hiç çalışmıyordu ama ben HDD cızırtısından anlayamadım açıldı girdim ETS 2'ye 15-20 dk oynadıktan sonra bilgisayar kasmaya başladı. 120 FPS sabit oynadığım oyun bir anda 30 FPS'e sabitlenmişti. AMD software uygulamasını açtım ki bir de ne göreyim laptop 115 dereceye çıkmış, ya elden bir şey gelmez direkt kapattım laptopu, yarım saat bekledim PC soğudu ama açılmıyor Power tuşuna basıyorum hiçbir tepki yok. Herhalde yolun sonuna geldi ne dersiniz? (Zaten yeni bir PC toplayacağım)

Neyse sinirlendim tam klavye ortasına bir vurdum bilgisayar güç düğmesine basmadan açıldı :DBakalım nasıl oynayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay ne hocam? Eğer cidden o derecelere ulaşmişsa, Lehimler eriyebilir. Termal macun ve detayli temizlik yapın.

Olay ne hocam? Eğer cidden o derecelere ulaşmişsa, lehimler eriyebilir. Termal macun ve detayli temizlik yapın.

Daha 2 gün önce servisten bakımları yapılı geldi içini açıp baktım sıkıntı yok herhalde kronik sorun BIOS'a girince fan kendini durduruyor şu an açmayı başardım fan sıkıntısız çalışıyor donma kasmada yok zaten 1 yıl idare etsin çok güzel bir sistem topluyacağım.

Daha 2 gün önce servisten bakımları yapılı geldi içini açıp baktım sıkıntı yok herhalde kronik sorun BIOS'a girince fan kendini durduruyor şu an açmayı başardım fan sıkıntısız çalışıyor donma kasmada yok zaten 1 yıl idare etsin çok güzel bir sistem topluyacağım.
Benim ASUS X540UP'Da çok nadiren BIOS'Dan Windows'a geçince fan 4976 RPM'De çalişmaya başliyor. PC'yı Komple kapatarak çözüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı