Lenovo Ideapad 330 Alınır mı?

Turannn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim, işlerimi halledebileceğim ve ara sırada oyun (sadece CS:GO ve LoL) oynayabileceğim maksimum 3000 TL bütçeli laptop bakıyordum bu laptopu gördüm sizce nasıl bir laptop alınır mı beklentilerimi karşılar mı? Ayrıca beklentilerimi karşılayan farklı tavsiyeleriniz varsa tavsiye edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aldın mı? Merak ettim doğrusu aynı modeli ben de almayı düşünüyorum çok ısınıyor, mavi ekran veriyor, servisi kötü diyenler var. Biri beni aydınlatsın.

Merhaba arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim, işlerimi halledebileceğim ve ara sırada oyun (sadece CS:GO ve LoL) oynayabileceğim maksimum 3000 TL bütçeli laptop bakıyordum bu laptopu gördüm sizce nasıl bir laptop alınır mı beklentilerimi karşılar mı? Ayrıca beklentilerimi karşılayan farklı tavsiyeleriniz varsa tavsiye edebilirsiniz.
Güncel
Güncel

Güncel
Laptop işinizi görür. SSD de alırsanız tadından yenmez.

Bu 2200U ve 535 sorunlu herhalde benimde Acer'da çok oluyordu. İade ettim bende. Paranız varsa 2500U lu RX 540 olanı alın. HDD sesi var diyorlar Lenovo IP modellerinde. Touchpad çok esnek Lenovo IP serisinin. Dolar yüzünden 2K etmeyek PClere 3K veriyoruz. Eskiden bu özellikte 1500'e alırdık.

Aynı PC'nin AMD A12 9720P işlemcili modelini aldık. PC iyi güzel ama soğutma konusunda başarısız buldum. Fanı çok ses çıkartıyor ve soğutamıyor gibi duruyor.
Dostum aldigin laptoptan memnun musun? A12 9720p ve Radeon 530 seninle ayni laptopa sahibiz. LOL de kac FPS aliyorsun?

Dostum aldigin laptopdan memnunmusun a12 9720p ve radeon 530 seninle ayni laptopa sahibiz Lol de kac fps aliyorsun
Denemedim, ablama aldığımız için oyun amaçlı değil günlük kullanım için aldık. Herhangi bir oyun yüklemedim ama aynı PC'den arkadaşımda da var CS:GO en düşük ayarlarda 768P çözünürlükte 50-70 FPS arası alıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı