Lenovo Ideapad 3'te sürücüler güncellendiği zaman touchpad çalışmıyor

Touchpad hiçbir yerde gözükmüyor sadece klavye tuşları ile yönetebiliyorum bunu 1 kere daha yaşamıştım çok takmayıp geri dönmüştüm eski sürücülere aygıt yöneticisinde hiçbir sorun yok demişti.
Kardeşimin laptopta'da aynı sorun oldu sürücü felan çare olmadı mecburen format atmıştım öyle düzeldi. BİOS'ta ayarı vardı diye hatırlıyorum baktınız mı?

Kardeşimin Laptopta'da aynı sorun oldu sürücü falan çare olmadı mecburen format atmıştım öyle düzeldi. BIOS'ta ayarı vardı diye hatırlıyorum baktınız mı?

Hayır yeni araştırıyorum çünkü oyunlarda performans düşüklüğü yaşıyorum öyle karışıkki 1 FPS oyununda 350 FPS falan alırken bazılarında 70 FPS zor alıyorum orantısız oluyor grafikleride farklı değil oyunların pek.

Attığınız linkteki şeyi indirdim ve kurdum masaüstüne yeni birşeyde gelmedi bir şeyler değişti mi anlamadım :D.

Son düzenleme:
Hayır yeni araştırıyorum çünkü oyunlarda performans düşüklüğü yaşıyorum öyle karışıkki 1 FPS oyununda 350 FPS falan alırken bazılarında 70 FPS zor alıyorum orantısız oluyor grafikleride farklı değil oyunların pek.

Attığınız linkteki şeyi indirdim ve kurdum masaüstüne yeni birşeyde gelmedi bir şeyler değişti mi anlamadım :D.
Touchpad'in simdi calismasi lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı