Lenovo IdeaPad 5 Pro alınır mı?

Bütçe
40000

silaozbilen

Zeptopat
Daha fazla  
Bir süredir yazılıma başlamak ve Sims4 oynamak için kullanmak üzere laptop arıyorum. Tasarımın güzelliği nedeniyle biraz bu laptopa tutuldum diyebilirim😅 düşündüğüm modelde işlemci Ryzen 9 ekran kartı 3050. almaya gittiğimde bana bunun yerine HP envy almalısınız diyerek bir laptop gösterdiler. Dokunmatik olması vs hoşuma gitmedi çünkü ayrıca iPad kullanıyorum, fiyatları aynı. HP'nin işlemcisi i7. fiyatları 40.000. sizce alınır mı? Hangisini almalıyım?

5 Pro güzel cihaz ama o fiyata alinmaz, ek olarak biraz ısınan bir model. Kullanımınız bayağı hafif duruyor daha uygun şeyler tercih edebilirsiniz gibi.

Şu model ilginizi çekti mi?

Şu model ilginizi çekti mi?

Hayır bunu görmemiştim. Almayı düşündüğüm modelden daha mı iyi? Önerir misiniz?

Evet daha iyi model, daha performanslı ve bence daha şık bir model ama o kısım size kalmış. Normalde bu bütçeye güçlü cihazlar alinabilir de daha çok hafif ve iyi gözüken bir cihaz istiyorsunuz galiba.

Evet daha iyi model, daha performanslı ve bence daha şık bir model ama o kısım size kalmış. Normalde bu bütçeye güçlü cihazlar alinabilir de daha çok hafif ve iyi gözüken bir cihaz istiyorsunuz galiba.
Yani evet iyi görünmesini de biraz önemsiyorum hafif olması da sürekli şehir değiştireceğim için önemli. Yoksa masaüstü dizmeyi düşünüyordum yine burdan fikir alarak.

Yani evet iyi görünmesini de biraz önemsiyorum hafif olması da sürekli şehir değiştireceğim için önemli. Yoksa masaüstü dizmeyi düşünüyordum yine burdan fikir alarak.
Zephyrus alabilirsiniz o zaman. Dediğim gibi bu fiyatlara daha performanslı modeller alınabilir ama Gaming tipinde olur, daha ağır olur vs. Gene o şekilde isterseniz buna bakabilirsiniz.

Gerek yok derseniz Zephyrus tercih edin.

Zephyrus alabilirsiniz o zaman. Dediğim gibi bu fiyatlara daha performanslı modeller alınabilir ama Gaming tipinde olur, daha ağır olur vs. Gene o şekilde isterseniz buna bakabilirsiniz.

Gerek yok derseniz Zephyrus tercih edin.
Zephyrus aşırı hoşuma gitti biraz baktım. Şuan tam anlamadığım için siz de bildiğiniz için aklıma takılmasın diye sormak istedim. Birinde ryzen 7 birinde 9 işlemci var. 7yi daha güçlü yapan nedir?

Zephyrus aşırı hoşuma gitti biraz baktım. Şu an tam anlamadığım için siz de bildiğiniz için aklıma takılmasın diye sormak istedim. Birinde Ryzen 7 birinde 9 işlemci var. 7'yi daha güçlü yapan nedir?

7'yi daha güçlü yapan yok, aynı nesilde ise 9 daha üstündür her zaman. Nesil farkı olursa değişebilir. İki işlemci arasında hem nesil farkı hem de daha üstün bir seviye olması var, 7940HS daha güçlü yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı