Lenovo İdeapad 510 (940MX) FPS Sorunu

Atakan Uprak

Hectopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarla alakalı bir sorunum var; bilgisayarda LOL oynadığımda 150 FPS rahat olarak buluyorum, CSGO oynadığımda 130 - 140 buluyorum ama 20-30 FPS'miş gibi kasıyor. Bu yüzden 60 a sabitleyip oynuyorum. H1z1 'de ise bazı yerlerde nadiren 40 a çıkıyor (max 40) normaldede 25 veya 30.

Nvidia ekran kartım güncel.
Bilgisayar yüksek performansta.

RAM : 12 GB
Ekran Kartı : 6 GB (Ge Force 940MX )
İşlemcim : i7 6500 CPU @ 2.50GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
6GB GT 940mx olduğuna emin misin? Ayrıca oyunları prizde oynayın (bataryayı çıkarın ki batarya ömrü gitmesin) Son olarak bi virüs taraması yapın ayrıca üründen memnun musunuz aynısını bende alacağım İskoç Gruptan?

6GB GT 940mx olduğuna eminim. Vatandan almıştım bilgisayarı normalde 4 ve 8 gb ram diye hatırlıyorum ek bi ücret vererek yaptırmıştık 6 gb ve 12 gb. Oyunları hatta bilgisayarı full prizde kullanıyorum. Bataryası çıkmıyor. Batarya ömrünü sormuştum etkilemiyor prizde oynaman bataryayı prizde takılıyken oyna demişti. Bana sorarsan laptop alma toplanmış veya kendin toplayacağın bilgisayar al. Youtubede bilgisayar toplama kanalları var toplanmış linkler de var açıklama kısmında. Technopat'tan destek alabilirsin.

upload_2017-6-16_1-44-55.png

upload_2017-6-16_1-45-29.png

6GB GT 940mx olduğuna eminim. Vatandan almıştım bilgisayarı normalde 4 ve 8 gb ram diye hatırlıyorum ek bi ücret vererek yaptırmıştık 6 gb ve 12 gb. Oyunları hatta bilgisayarı full prizde kullanıyorum. Bataryası çıkmıyor. Batarya ömrünü sormuştum etkilemiyor prizde oynaman bataryayı prizde takılıyken oyna demişti. Bana sorarsan laptop alma toplanmış veya kendin toplayacağın bilgisayar al. Youtubede bilgisayar toplama kanalları var toplanmış linkler de var açıklama kısmında. Technopat'tan destek alabilirsin.

Eki Görüntüle 241967

Eki Görüntüle 241968
Laptop lazım kamp falan var, 6gb dediğin intelindir 6gb 940mx çıkmadı harici ekran kartıdır o. Hm peki ısınma oluyor mu?

Isınma şikayetim yok fakat oyunlarda yazdığım gibi droplar yaşanıyor.

Hala bulamadım çözümü biri yardım etsin ideapad 510 pişmanlıktır :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı