Lenovo Ideapad 510 Sıfırlama Sonrası Düşük FPS Sorunu

AhmetŞen45

Hectopat
Laptopu ilk aldığımda gayet iyiydi. CS:GO'da 150 FPS sabit, PUBG'de 50 FPS sabit alıyordum en düşük ayarlarda. Daha sonra bilgisayarı sıfırlamam gerekti ve sıfırladım. Şimdi ise eski performansına çıkartamamakla beraber oyunlarda aşırı derecede FPS drop yiyorum. Bilgisayardan soğudum diyebilirim, sebebi ne olabilir? Tekrar sıfırlayıp driverları vs baştan kursam bir işe yarar mı? Bilgili kişilerin fikrini almak istedim.
PC Özellikleri :
İ7 6500 CPU 2.50 GHZ
GT 940MX
Intel Hd Graphics 520
12 GB RAM

Laptopu ilk aldığımda gayet iyiydi. CS:GO'da 150 FPS sabit, PUBG'de 50 FPS sabit alıyordum en düşük ayarlarda. Daha sonra bilgisayarı sıfırlamam gerekti ve sıfırladım. Şimdi ise eski performansına çıkartamamakla beraber oyunlarda aşırı derecede FPS drop yiyorum. Bilgisayardan soğudum diyebilirim, sebebi ne olabilir? Tekrar sıfırlayıp driverları vs baştan kursam bir işe yarar mı? Bilgili kişilerin fikrini almak istedim.
PC Özellikleri :
İ7 6500 CPU 2.50 GHZ
GT 940MX
Intel Hd Graphics 520
12 GB RAM
Sürücüler güncel mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı