Lenovo Ideapad-510 BIOS'a girmiyor

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
RAM
8GB , 2133MHz
SSD veya HDD modeli
256GB 550-550 SSD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 940MX, Intel HD Graphics 620
İşlemci
i5-7200U
Merhaba.
Windows 10 kullanıyorum.
Bilgisayarım Lenovo Ideapad-510
Yanlışlıkla diski biçimlendirip format atmadan önce F tuşlarının birisi ile giriyordum veya UEFI Firmware seçeneği ile giriyordum ancak artık hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum bütün tuşları denedim boş yere şu tuşu denedin mi diye sormayın rica ediyorum.
Lenovo'nun kendi uygulaması olan "Lenovo vantage" ile bütün güncellemeleri yaptım onlarca forum gezdim video izledim ancak hiçbir şekilde giremedim.
Amacım "Kali Linux" kurmaktı ancak "Secure Boot" sağ olsun kuramıyorum kapatmak için olmayan(!) BIOS'uma girmem gerekiyor ne yapabilirim?

Merhaba.
Windows 10 kullanıyorum.
Bilgisayarım Lenovo Ideapad-510
Yanlışlıkla diski biçimlendirip format atmadan önce F tuşlarının birisi ile giriyordum veya UEFI Firmware seçeneği ile giriyordum ancak artık hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum bütün tuşları denedim boş yere şu tuşu denedin mi diye sormayın rica ediyorum.
Lenovo'nun kendi uygulaması olan "Lenovo vantage" ile bütün güncellemeleri yaptım onlarca forum gezdim video izledim ancak hiçbir şekilde giremedim.
Amacım "Kali Linux" kurmaktı ancak "Secure Boot" sağ olsun kuramıyorum kapatmak için olmayan(!) BIOS'uma girmem gerekiyor ne yapabilirim?
Windows'ta Windows tusuna basinca gelen menudeki guc yerine bas, oradan da yeniden baslat yerine shift basiliyken tikla.
Seni bir menuye atacak, UEFI donanim yazilimi ayarlarini sec.

Geri
Yukarı