Lenovo İdeapad 510 vs HP Pavilion 15

onatist

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ağırlıkla oyun için kullanacağım bir bilgisayar alacağım. Bütçem 3600'e kadar belki çıkabilir. Ancak 3200 Civarındayım normalde. 3 tane bilgisayar arasında kaldım. Marka model atıyorum. Lütfen yardımcı olun.
  • HP PAVILION15-CB007NT
  • LENOVO IDEAPAD 510 CORE İ7 7500U
Bu ikisi 3600 TL

• HP PAVILION 15-CC007NT
  • HP PAVILION 15-CC008NT
Bu ikisi 3200 TL ve sanırım sadece renk farkı var aralarında.
Dediğim gibi ağırlıkla oyun için kullanacağım. Aslında çok grafik isteyen oyunlar oynamıyorum ancak almışken yine de iyi bir şey olsun istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Arkadaşın önerdiği Abra A5 çok hoşuma gitti ancak Freedos'a nasıl Windows 10 kurabilirim ve kaça patlar hiç bilmiyorum. Fiyatlara baktım 60 liraya da var 625 liraya da. USB'den kurulum yapabilirim. Kod alsam yeter mi acaba?
Eğer Freedos sıkıntı olacaksa ilk arkadaşın önerdiği HP Pavilion15-CB007NT modelini alacağım sanırım. Bende HP sevmiyorum ama yapacak bir şey yok sanırım.

Bu kodlarla full sürüm olmuyor ama. Full olması için dediğim gibi deneme kodları yerine hepsiburada gibi sitelerde satılan 60 liralık kodları alsam full olur mu?
Birde Core İ5 olması sizce de problem çıkarmaz mı ? Çoğu oyun artık Core İ7'den aşağı açmıyor benim bildiğim.
Birde şu modeli buldum: Asus FX550VX-DM749
Bu da olabilir gibi. Sizce nasıl bir model ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı