Çözüldü Lenovo IdeaPad 520, Lenovo yazısında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

F0WL

Decapat
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad 520 laptopun az önce BIOS ayarlarını varsayılana aldım ama artık Lenovo yazısında kalmaya başladı. Sistemi geri yükledim yine olmadı. Bunun bir çözümü var mı?

Çözüm
Sistemi geri aldım derken recovery mi yaptın? Bu arada bende 510 var BIOS güncellemesi sonrası böyle bir sorun yaşamıştım. Sonra kendine kendine düzelmişti. Bilgisayarı kapatıp pilini çıkarıp takıp tekrar açmayı denedin mi?

Evet recovery yaptım ama olmadı. Şimdi sistemi güvenli modda açabildim, sonrasında yeniden başlattım ve şu anlık çözüldü.
Sistemi geri aldım derken recovery mi yaptın? Bu arada bende 510 var BIOS güncellemesi sonrası böyle bir sorun yaşamıştım. Sonra kendine kendine düzelmişti. Bilgisayarı kapatıp pilini çıkarıp takıp tekrar açmayı denedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet recovery yaptım ama olmadı. Şimdi sistemi güvenli modda açabildim, sonrasında yeniden başlattım ve şu anlık çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı