Lenovo Ideapad eGPU İle GTX 970 Takmak

Sena34

Hectopat
Daha fazla  
Thunderbolt Harici Ekran Kartı Desteği - eGPU
Konuyla ilgili bilgi aldığım Technopat konusu.
@Recep Baltaş

Lenovo Ideapad 320 i5 7. Nesil
940MX

Bilgisayarıma eGPU ile 970 takmayı planlıyorum. Fakat neyi nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum ve şu Thunderbolt 3 konusunuda anlamadım. USB to Thunderbolt mevzusunu da anlamadım. Bütçem düşük olduğu için bu dizüstü bilgisayarı seçmiştim. Toplama yapamazdım çünkü yanımda bir bilgisayar da götürmem gerekiyor genelde. Yardımcı olursanız sevinirim
Bu eGPU kabloları ve eGPU için özel geliştirilmiş ekran kartları da varmış. Yani anlayacağınız kafam çok karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video yardımcı olabilir olmazsa soru sormaktan çekinme bende bu mevzuya takıntılıydım bir aralar İngilizce kaynaklardan vs. edinebildiğim kadar bilgi edindim ve yakında uygulamayı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
940MX anakarta gömülü olduğu için değiştirilemez.

Konuda anlatılan ise harici ekran kartı kutusu alıp dış ortamdan çalıştırmak.
Ben de zaten dış ortamda çalıştırmak istiyorum. Nasıl yapacağım?
@MF yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
egpu i7 3537u ve gtx 960 ile denedim harici ekranda kullandığımda oyun oynarken işlemci aşırı darboğaz yapmaması gerekirken(daha dandik cpu larla deneyenler var) %100 kullanıma geliyor ve bi anda ekran tık diye gidiyor res atmam gerekiyor sorunu hala çözemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı