Çözüldü Lenovo IdeaPad Gaming 15IAH7 Time Spy ve HWMonitor testleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sayhiyourdad

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC bu: IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15IAH7,Model:82S900ETTX

Time Spy testi yaptım ve eş zamanlı olarak HWMonitor programıyla takip ettim. Sorum şu; ekran kartı 85W olmasına rağmen neden 61W üstüne çıkamıyor? 85'i görsün demiyorum ama hiç değilse 70 olması gerekmez miydi? PC şarjda ve performans modundaydı test sırasında. Neyi yanlış yapıyorum?

Benim konumu neden buraya taşıdınız? Gaming Laptop bölümünde olsa yüzlerce kişi görür değerlendirirdik. Hem olacak olanlara da bir fikir verirdi. Burada 10 kişi anca görür.

Dosya Ekleri

• hwm1.png
    hwm1.png
    53,7 KB · Görüntüleme: 19
  • hwm2.png
    hwm2.png
    49,6 KB · Görüntüleme: 21
  • hwm3.png
    hwm3.png
    70 KB · Görüntüleme: 17
  • timespy.png
    timespy.png
    676,6 KB · Görüntüleme: 11
  • timespy2.png
    timespy2.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Çözüm
Bu testi fan dengeli moddayken yapmışım. Ben pili performans moduna almıştım ama fanı performans moduna almayı unutmuşum. Dün gece tekrar yaptım testi ve 79W gördüm herhangi bir problem yok yani. En azından şimdilik. Yukarıdaki değerler dengeli modda alınmıştır. İtibar etmeyebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. PC bu: IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15IAH7,Model:82S900ETTX

Time spy testi yaptım ve eş zamanlı olarak HWMonitor programıyla takip ettim. Sorum şu; ekran kartı 85W olmasına rağmen neden 61W üstüne çıkamıyor? 85'i görsün demiyorum ama hiç değilse 70 olması gerekmez miydi? PC şarjda ve performans modundaydı test sırasında. Neyi yanlış yapıyorum?

Benim konumu neden buraya taşıdınız? Gaming laptop bölümünde olsa yüzlerce kişi görür değerlendirirdik. Hem olacak olanlara da bir fikir verirdi. Burada 10 kişi anca görür.

Ben de aynı laptopu kullanıyorum.

Bu testi fan dengeli moddayken yapmışım. Ben pili performans moduna almıştım ama fanı performans moduna almayı unutmuşum. Dün gece tekrar yaptım testi ve 79W gördüm herhangi bir problem yok yani. En azından şimdilik. Yukarıdaki değerler dengeli modda alınmıştır. İtibar etmeyebilirsiniz.

Çözüm

Fan dediğin şu Lenovo Vantage'taki mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı