Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 alınır mı?

Yükte şarjı düşüyor laptopun özellikle RAM 16 GB olunca oluyor bu durum risk almak istemiyorsan yukarıdaki Nitro'yu al.
Hocam bu ekran kartı voltajı düşürülerek vs idare edilebilecek bi durum mu bilginiz var mı? Dün sizin dediğiniz laptopu alacaktım ama 2000 lira farkla 3050ti laptop alma fikri aklımı çelmiyor değil 🤔

Hocam bu ekran kartı voltajı düşürülerek vs idare edilebilecek bir durum mu bilginiz var mı? Dün sizin dediğiniz laptopu alacaktım ama 2000 lira farkla 3050 Ti laptop alma fikri aklımı çelmiyor değil 🤔

Yok hocam çözülmesi zoru işlemci ve ekran kartı 120W harcıyor ama yine de AAA oyunlar dışında çok sorun olma gibi(onlarda da en fazla 2 saat falan oynanması lazım)

Yok hocam çözülmesi zoru işlemci ve ekran kartı 120W harcıyor ama yine de AAA oyunlar dışında çok sorun olma gibi(onlarda da en fazla 2 saat falan oynanması lazım)
Anladım hocam sizin tercihiniz bu noktada ne olurdu ikisini de alabilirim bütçe var. Arada hikayeli oyun da oynarım manyak gibi olmasa da 😅

Anladım hocam sizin tercihiniz bu noktada ne olurdu ikisini de alabilirim bütçe var. Arada hikayeli oyun da oynarım manyak gibi olmasa da 😅

Dediğim gibi en fazla 2saat oynayıp oyun kaptılarsa Lenovo daha iyi olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı