Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 laptopta şarj gerileme oluyor

Hocam indirim bekliyorum şu an, bir yandan da maaş zam oranının belli olmasını bekliyorum :D
Dün bir arkadaş aşağıdaki laptopu da önerdi. Lenovo tarafında da hep bir ölü piksel sorunu, kasa içi sallanan bir şeyler flan tarzında sıkıntılar var görüyorum konularda. Bir tane sorunsuz sağlam laptop markası yok hepsinde ayrı ayrı sıkıntılar var ya.

Hocam tekrardan diyorum ama o asusa bakmayin bence😅 ısınma sorununu bir sogutucuyla cozebileceginiz saniyorsaniz tabii ki de. Olu piksel şans durumu zaten, adaptör sorunu 3050LILErde var. Sallanma durumuda o kadar büyültcek bir şey değil servis halleder eğer basiniza denk gelirse.

Hocam tekrardan diyorum ama o asusa bakmayin bence😅 ısınma sorununu bir sogutucuyla cozebileceginiz saniyorsaniz tabii ki de. Olu piksel şans durumu zaten, adaptör sorunu 3050LILErde var. Sallanma durumuda o kadar büyültcek bir şey değil servis halleder eğer basiniza denk gelirse.
Hocam sağol düşündüğün için ancak bu tarz bir sıkıntı da yaşamak istemiyorum ya, servise gönder yada iade et vs uğraşmak istemiyorum. Asus'un ısınması çok mu kötü etkiler?

Hocam sağ ol düşündüğün için ancak bu tarz bir sıkıntı da yaşamak istemiyorum ya, servise gönder ya da iade et vs uğraşmak istemiyorum. ASUS'un ısınması çok mu kötü etkiler?

Evet hocam, forumda kullanan bir arkadaş vardi ama ismi neydi hatirlamiyorum o anlatabilirdi aslinda size.

Lenovo da tek bir sıkıntı olsa belki alacağım da 3-4 farklı sorun birden var hocam ya. Yeni alanların çoğunda hep bir sıkıntı çıkıyor, zaten bu kadar ucuza satılması da bunu gösteriyor gibi. İade alınan ürünleri de sürekli yeni sipariş verenlere mi gönderiyorlar bir kısır döngü gibi gidiyor süreç.

Lenovo da tek bir sıkıntı olsa belki alacağım da 3-4 farklı sorun birden var hocam ya. Yeni alanların çoğunda hep bir sıkıntı çıkıyor, zaten bu kadar ucuza satılması da bunu gösteriyor gibi. İade alınan ürünleri de sürekli yeni sipariş verenlere mi gönderiyorlar bir kısır döngü gibi gidiyor süreç.

Hocam sorunlar farkli farkli modellerde var bir nevi bence alabilirsiniz forumdada onca kullanan var, bendeki 3050 versiyonda hiçbir sorun olmadi mesela.

Hocam sorunlar farkli farkli modellerde var bir nevi bence alabilirsiniz forumdada onca kullanan var, bendeki 3050 versiyonda hiçbir sorun olmadi mesela.
Sen şanslıymışsın hocam :D Aynı şansı asus ta yaşasam süper olmaz mı :D

Hocam Type-C kısmından görüntü çıkışı yok sanırsam harici bir monitörden oynayamıyor muyuz, HDMI'dan 60Hz üstü çıkış olmuyordu galiba @Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Sen şanslıymışsın hocam :D aynı şansı ASUS'ta yaşasam süper olmaz mı :D

Hocam Type-C kısmından görüntü çıkışı yok sanırsam harici bir monitörden oynayamıyor muyuz, HDMI'dan 60Hz üstü çıkış olmuyordu galiba @Artoria Pendragon

Bu listeye bakabilirsiniz hocam Hz için.

Dosya Ekleri

• 1643616226036.png
    1643616226036.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 25
Acer için bu deneyimler benim de kafamdaki soru işaretlerini giderdi açıkçası. RAM çoğu modelde 8 geliyor hocam zaten mecburen yükseltme gerekiyor, sonrasında kafa rahat bir şekilde kullanırsınız.

Keşke arkadaşınıza da Acer alsaymışsınız :D

Teknik servis rezalet Monster'dan iade edip Acer Aspire 7 kullanıyorum simdilik iyi gidiyor.

Monster'ı mı iade ettiniz hocam yoksa Lenovo mu? Konu bayağı karıştı :D

Monster'i etti hocam. Arkadas forumda bir Clevo savunuyor bir Clevo'ya nefret kusan konular açtığı için aklımda kaldı.

Geri
Yukarı