Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 vs Acer Nitro 5 AN515

Bütçeyi zorlayıp bunu almanızı tavsiye ederim.

Eğer attığıma bütçe yetmiyorsa sizin ne oynayacağınıza bağlı. GPU tabanlı oyunlarda 3060 olan CPU tabanlıda ise 3050 daha iyi performans verir ama attığım 4050 hepsinden iyi.
Ben bu gidişle bütçeyi 30k ya çekeceğim galiba :)
witcher,assassin creed origins,control, middle earth gibi oyunları oynamayı düşünüyorum ve bu dediklerimin de çok büyük sistem gerektirdiğini sanmıyorum

Ben bu gidişle bütçeyi 30k ya çekeceğim galiba :)
Witcher, Assassin Creed Origins, Control, middle Earth gibi oyunları oynamayı düşünüyorum ve bu dediklerimin de çok büyük sistem gerektirdiğini sanmıyorum.

Biraz sistem isteyen oyunlar hocam. Tavsiyem attığım 4050'ye çıkarmanız bütçeyi.

teşekkürler

Bütçeyi zorlayıp bunu almanızı tavsiye ederim.

Eğer attığıma bütçe yetmiyorsa sizin ne oynayacağınıza bağlı. GPU tabanlı oyunlarda 3060 olan CPU tabanlıda ise 3050 daha iyi performans verir ama attığım 4050 hepsinden iyi.
tekrardan merhabalar, önerdiğiniz modelle bu aynı sanırsam yanlışım varsa düzeltin lütfen. Burada satıcı trendyol. Taksit ile alacağım için trendyol ve amazon daha hesaplı oluyor.
acer nitro 5
-i5 12500h
-16gb ddr5
-512gb ssd
-rtx 4050 6gb 140watt
şuan ki fiyatı 26.761,99 TL bunu almayı düşünüyorum sizin ve diğer arkadaşlar yorumlarını belirtirse memnun olurum.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı