Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 vs Acer Nitro 5 AN515

doğru haklısınız ama öyle oyun delisi sayılmam, zaten bu kadar fiyatlanmadan önce alacaktım vergi indirimine kandık.

lenovo yeni kasalarda soğutma değişti ama panel aynımı bilemiyorum.
asus tufları bende düşünüyordum ama bu yazıdan sonra vazgeçmiştim sizde bi göz atarsınız.

Asus'un yeni A serileri gayet güzel. Yazı eski bir yazı. Şu an ben de öneriyorum.

doğru haklısınız ama öyle oyun delisi sayılmam, zaten bu kadar fiyatlanmadan önce alacaktım vergi indirimine kandık.

lenovo yeni kasalarda soğutma değişti ama panel aynımı bilemiyorum.
asus tufları bende düşünüyordum ama bu yazıdan sonra vazgeçmiştim sizde bi göz atarsınız.
Misal benim arkadaşta da Asus TUF serisinden bir cihaz var, benimkinden daha az ısınıyor. Aslında baktığınızda yük altında bu cihazların 85 dereceleri görmeleri çok normal, masaüstüler gibi soğutma seçenekleri olmadığından ben hak veriyorum. Yine de ne kadar iyi olursa olsunlar kesinlikle şans işi. Esenlikler dilerim.

Misal benim arkadaşta da Asus TUF serisinden bir cihaz var, benimkinden daha az ısınıyor. Aslında baktığınızda yük altında bu cihazların 85 dereceleri görmeleri çok normal, masaüstüler gibi soğutma seçenekleri olmadığından ben hak veriyorum. Yine de ne kadar iyi olursa olsunlar kesinlikle şans işi. Esenlikler dilerim.
Dedikleri gibi elektronik biraz şans işi gerçekten. Destekleriniz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Evet özellikleri çok iyi ama bu modelin rengi konusunda kararsızım. Diğer Victus'lar kasa olarak, renk olarak daha güzel, bence göze daha çok hitap ediyor.

Renk konusunda kafanızı karıştırmamanızı tavsiye ederim. Sırf dış görünüşü iyi rengi güzel vs. diye dandik laptop almayın.

Renk konusunda kafanızı karıştırmamanızı tavsiye ederim. Sırf dış görünüşü iyi rengi güzel vs. diye dandik laptop almayın.
evet öyle ama bu model için açılan forumları falan inceliyorum dediğim gibi kararsızım.
Alternatif olarak bu model gözüme çarptı. İşlemcisi çok geri mi kalır acaba?

Evet öyle ama bu model için açılan forumları falan inceliyorum dediğim gibi kararsızım.

Bütçeyi zorlayıp bunu almanızı tavsiye ederim.

Evet öyle ama bu model için açılan forumları falan inceliyorum dediğim gibi kararsızım.

Eğer attığıma bütçe yetmiyorsa sizin ne oynayacağınıza bağlı. GPU tabanlı oyunlarda 3060 olan CPU tabanlıda ise 3050 daha iyi performans verir ama attığım 4050 hepsinden iyi.

Geri
Yukarı